«ІНФОРМАТИКА, ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ», XVI ВСЕУКРАЇНСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ СТУДЕНТІВ І МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ

У ДЗ "Південноукраїнський національний педагогічний університет" відбулась ШІСТНАДЦЯТА ВСЕУКРАЇНСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ СТУДЕНТІВ І МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ «ІНФОРМАТИКА, ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ», 19 квітня 2019 року.

На базі кафедри прикладної математики та інформатики фізико-математичного факультету Університету Ушинського були заслухані доповіді чотирьох секційних засідань конференції. В роботі конференції брали участь гості з Київа та з багатьох університетів міста Одеси. Тематики студентських наукових робіт охоплювали актуальні напрямки розвитку сучасної інформатики і методики її навчання: "Моделювання та інформаційні технології", "Методика викладання інформатики та ІКТ в освіті", "Сучасні інформаційні технології", "Інтелектуальні системи".

Вітаємо всіх учасників та бажаємо успішної реалізації найсміливіших ідей. Колектив кафедри прикладної математики та інформатики фізико-математичного факультету Університету Ушинського завжди відкритий до співпраці з талановитою молоддю!

Програма конференції у pdf

Збірка доповідей у pdf