Річниця роботи Українського культурного та науково-інформаційного центру в Китаї

29 липня 2019 року у м. Харбін (КНР) відбувся семінар за темою «Розвиток спільних проектів в сфері гуманітарних наук та підготовки висококваліфікованих кадрів» на базі Українського культурного та науково-інформаційного центру, відкритому в Харбінському інженерному університеті в серпні 2018 року.

У заході взяли участь представники Університету Ушинського у складі  проректора університету С. П. Тронька та професора Г. В. Музиченко, а також представники групи українських педагогів з провідних шкіл міста Одеси та закладів вищої освіти м. Миколаєва. Під час роботи обговорювалися результати роботи Центру за попередній рік, а також перспективи співпраці між університетами у подальшому.