В університеті проведено V Міжнародну конференцію з адаптивних технологій управління навчанням

23-25 жовтня 2019 року в Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К. Д. Ушинського проходила П'ята Міжнародна конференція з адаптивних технологій управління навчанням, організатором якої виступила кафедра прикладної математики та інформатики на чолі з професором Мазурок Тетяною Леонідівною.

У цьому році серед учасників конференції були представники технічних, медичних та педагогічних університетів, науково-дослідних установ. Велику увагу було приділено обговоренню питань дистанційної освіти, робототехніки, штучного інтелекту в освіті та в бізнесі.

Гостям форуму було представлено результати роботи кафедри-організатора в галузі робототехніки, штучного інтелекту та адаптивних методик навчання здобувачів педагогічної освіти Університету Ушинського.

Під час наукового заходу відбулось жваве обговорення різних аспектів запровадження дистанційної освіти, а також проблем індивідуалізованого та адаптивного навчання.

Збірка праць у pdf форматі

Програма конференції у pdf форматі