З Днем Вишиванки!

Шановні студенти та викладачі, факультет дошкільної педагогіки та психології вітає вас зі святом - З Днем Вишиванки! У цей день ми прославляємо нашу єдність, красу та нашу неймовірну культурну спадщину.

Під  керівництвом декана факультету дошкільної педагогіки та психології Булгакової Олени  Юріївни, доктора  пед. наук, доцента кафедри теорії і методики дошкільної  освіти Руденко Ю. А. та канд. пед. наук Просенюк Анжели Іванівни студенти  факультету активно взяли участь у онлайн-флешмобі надіславши чудові фотографії у вишиванках.

Дякуємо за організацію голові студентського самоврядування Геворгян Флорі та студентці 3 курсу Шевченко Ользі. Пам'ятайте, хоча ми різні, живемо у різних куточках країни, ми залишаємося одним цілим, нас об'єднує улюблена країна! Зі святом!