Гран-Прі Міжнародного телевізійного фестивалю-конкурсу мистецтв «Український унісон» у студентки Університету Ушинського.

З 4 по 7 липня в 2020 року в м. Києві пройшов Міжнародний телевізійний фестиваль-конкурс мистецтв «Український унісон», який проводивься в рамках Міжнародного культурно-мистецького проєкту «Україна іде по Землі» за підтримки Міністерства культури України, Національної радіокомпанії «Українське радіо», телеканала «Культура».

Володарем Гран-Прі фестивалю-конкурсу в номінації «Інструментальний жанр» стала студентка факультету музичної та хореографічної освіти Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського Тетяна Козлова (клас доцента Горожанкіної О. Ю.).

Вітаємо переможицю та її наставника й бажаємо подальших успіхів, творчих сил та нових досягнень!