ІІ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ МАТЕМАТИКА

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Державний заклад

"ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ  ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

імені  К. Д. УШИНСЬКОГО"

 

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ № 1

Про проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади 2018/2019 н.р.

зі спеціальності «Математика» серед педагогічних університетів

 

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від  28.11.2018 р. № 1313 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році» ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» визначений базовим щодо проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Математика» серед педагогічних університетів (далі – Олімпіада).  

Для участі у ІІ етапі Олімпіади ЗВО делегують не більше трьох студентів, які перемогли у І етапі Олімпіади.   

Олімпіада відбудеться з 17 до 20  квітня 2019 року, день заїзду –  17 квітня, день від’їзду –  20 квітня.

Реєстрація учасників відбудеться в день заїзду 17 квітня 2019 року з  8.30 до 16.00 за адресою: м. Одеса, вул. Старопортофранківська, 26, фойє головного корпусу університету,  або за місцем поселення учасників.

ІІ етап Олімпіади проводиться у два тури: I тур відбудеться 18 квітня у бібліотеці університету (читальна зала), вул. Старопортофранківська, 36. Учасникам будуть запропоновані завдання з вищої математики,  які передбачають використання знань з математичних дисциплін, що вивчаються в педагогічних університетах. ІІ тур відбудеться 19 квітня також  у бібліотеці університету (читальна зала), вул. Старопортофранківська, 36. Учасникам будуть запропоновані завдання  з елементарної математики.

Підведення підсумків Олімпіади буде проведено за результатами обох турів.

Нагородження переможців відбудеться  20  квітня   в актовому залі головного корпусу університету (вул. Старопортофранківська, 26).    

Згідно з Положенням про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади (наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 13.12.2012 № 1410) витрати на відрядження студентів та науково-педагогічних працівників для участі у ІІ етапі Олімпіади здійснюються за рахунок закладів вищої освіти, у яких вони навчаються або працюють (п. 5.2). Розміщення учасників Олімпіади здійснює ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний  університет імені К. Д. Ушинського». Учасникам необхідно мати при собі студентський квиток, паспорт.

Анкети учасників (додаток № 2  Положення про ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади) і заявки на участь надсилати на поштову адресу: 65020, м. Одеса, вул. Старо-портофранківська, 26, ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний  університет імені К. Д. Ушинського», фізико-математичний факультет, кафедра вищої математики і статистики (з позначкою «Олімпіада «Математика»)  та на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  до  1 березня 2019 року.   

 Контакти:

Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..        

Поштова адреса: 65020, м. Одеса, вул. Старопортофранківська, 26, ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського», фізико-математичний факультет (з позначкою «Олімпіада «Математика»).

Деканат фізико-математичного факультету:  (048) 732-10-10.

Факс університету: (048)732-51-03 (з позначкою «Олімпіада  «Математика»).

Секретар оргкомітету: Волкова Марія Георгіївна, 050-333-56-76.   

                                                         

  УВАГА! У разі приїзду разом з учасниками Олімпіади супроводжуючих із ЗВО просимо в заявці  на участь це обов’язково вказати.

Про програму проведення Олімпіади, вартість проживання й харчування учасників буде повідомлено в інформаційному листі № 2. Детальна інформація – на офіційному сайті університету http://pdpu.edu.ua/.     

Оргкомітет Олімпіади

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського