Всеукраїнської студентської олімпіади 2014/2015 н.р. з напряму і спеціальності «Математика», ІІ етап. Інформаційне повідомлення.

 

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ   УКРАЇНИ

Державний заклад

"ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ  ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ 

імені  К. Д. УШИНСЬКОГО"

 

 

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ № 1

 

Про проведення ІІ етапу

Всеукраїнської студентської олімпіади 2014/2015 н.р.

з    напряму і спеціальності «Математика» серед педагогічних університетів

 

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №  1506  від  23.12.2014 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2014/2015 навчальному році»       ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний  університет імені К.Д. Ушинського» визначений базовим щодо проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з    напряму і спеціальності   «Математика»  серед педагогічних університетів (далі – Олімпіада).  

Для участі у ІІ етапі Олімпіади ВНЗ делегують не більше двох студентів, які перемогли у І етапі Олімпіади.   

Олімпіада відбудеться з 23 до 25  квітня 2015 року, день заїзду –  22 квітня, день від’їзду  –  25 квітня.

Реєстрація учасників відбудеться в день заїзду 22 квітня 2015 року з  8.30 до 16.00 за адресою: м. Одеса, вул. Старопортофранківська, 26,  фойє головного корпусу університету.

ІІ етап Олімпіади проводиться у два тури:

I тур відбудеться 23 квітня у головному корпусі університету (вул. Старопортофранківська, 26). Учасникам буде запропоновано завдання з вищої математики,  які передбачають використання знань з математичних дисциплін, що вивчаються в педагогічних університетах. 

ІІ  тур відбудеться 24 квітня у головному корпусі університету (вул. Старопортофранківська, 26). Учасникам буде запропоновано завдання  з елементарної математики.

Підведення підсумків Олімпіади буде проведено за результатами обох турів.

Нагородження переможців відбудеться  25  квітня   в актовому залі головного корпусу університету (вул. Старопортофранківська, 26).    

 

Згідно з Положенням про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади (наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 1410 від 13.12.2012) витрати на відрядження студентів та науково-педагогічних працівників для участі у ІІ етапі Олімпіади здійснюються за рахунок вищих навчальних закладів, у яких вони навчаються або працюють (п. 6.2). Розміщення учасників Олімпіади здійснює ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний  університет імені К.Д. Ушинського». Учасникам необхідно мати при собі студентський квиток, паспорт, посвідчення про відрядження.

 

Анкети учасників (додаток № 2  Положення про ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади) і заявки на участь надіслати на поштову адресу: 65020, м. Одеса, вул. Старопортофранківська, 26,  Південноукраїнський національний педагогічний  університет імені К.Д. Ушинського, інститут фізики і математики, кафедра вищої математики  (з позначкою «Олімпіада «Математика»)  та на електронну адресу    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.        до  1 березня 2015 року.   

  

Контакти:

Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.        

Поштова адреса: 65020, м. Одеса, вул. Старопортофранківська, 26, Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського, інститут фізики і математики  (з позначкою «Олімпіада «Математика»)

Деканат фізико-математичного факультету:  (048) 732-10-10

Факс університету: (048)732-51-03 (з позначкою «Олімпіада  «Математика»)

Секретар оргкомітету Волкова Марія Георгіївна: 050-333-56-76.   

 

 

                                                         УВАГА!

   У разі приїзду разом з учасниками Олімпіади супроводжуючих із ВНЗ просимо в заявці  на участь це обов’язково вказати.

    Про програму проведення Олімпіади, вартість проживання й харчування учасників буде повідомлено в інформаційному листі № 2. Детальну інформацію можна буде знайти на офіційному сайті університету http://pdpu.edu.ua/.

    

                                                                                                               Оргкомітет Олімпіади

 

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського