Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Психологія». ІІ етап.

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ

УНІВЕРСИТЕТ імені К.Д. Ушинського

Факультет психологічної освіти

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ № 1

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 23.12.2014 р. № 1506 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2014/2015 навчальному році» на базі Факультету психологічної освіти Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського з 16 по 18 квітня 2015 р. проводиться ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Психологія» (далі Олімпіада).

До участі в Олімпіаді запрошуються студенти вищих навчальних закладів України ІІІ-ІV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування (в тому числі громадяни зарубіжних країн), які вивчають зазначену дисципліну («Психологія») в поточному або закінчили її вивчати в минулому році, для яких «Психологія» не є спеціальністю. У ІІ етапі Олімпіади можуть брати участь по два студента від вищих навчальних закладів – переможців І етапу.

ІІ етап Олімпіади проводиться у три тури.

I тур (Заочний)

Підготовка презентації за темою «Збереження психологічного здоров’я в професійної діяльності (на прикладі обраної професії)».

Вимоги до презентації:

  1. Презентація готується на прикладі майбутньої професії учасника Олімпіади.
  2. Матеріали надсилаються до 16 березня 2015 року електронною поштою за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  3. Використовується програма Power Point. Обсяг: 20-25 слайдів у вигляді файлу *.ppt.
  4. Виступ до 10 хвилин.
  5. Мова українська, російська.

ІІ тур

Виконання тестових завдань з дисципліни «Психологія».

ІІІ тур

  1. Розв’язання психологічних задач.
  2. Психологічний аналіз змісту відеоряду

Для участі в Олімпіаді необхідно надіслати до оргкомітету до 1 березня 2015 р. за адресою: 65020, м. Одеса, вул. Старопортофранківська, 26, Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського, факультет психології (для поштових відправлень з позначкою «на Олімпіаду з дисципліни  «Психологія») або електронною поштою за адресою:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., кафедра загальної та диференціальної психології osahappyland@gmail.com:

  • анкету учасника ІІ етапу Олімпіади (див. Додаток 2 до Положення про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади. Наказ МОН України №1410 від 12.2012 р.);
  • заявку на участь у ІІ етапі Олімпіади.

Бланки анкети та заявки: ПЕРЕГЛЯНУТИ ТА ЗАВАНТАЖИТИ 

 Оргкомітет організовуватиме зустріч учасників на вокзалі за умови своєчасного попередження про дату і час прибуття.

Увага! Факт отримання Оргкомітетом анкет, заявок, презентацій учасників Олімпіади прохання перевірити за контактними телефонами або e-mail. У разі відсутності повного комплекту матеріалів в оргкомітеті за три дні до початку Олімпіади, учасник до конкурсу не допускається.

Витрати на відрядження та проживання учасників ІІ етапу Олімпіади здійснюються за рахунок навчальних закладів, які їх відряджають. Розміщення учасників Олімпіади здійснює ПНПУ імені К. Д. Ушинського. Учасникам Олімпіади необхідно при собі мати: паспорт, студентський квиток, посвідчення про відрядження.

Наші адреси: 65039, м. Одеса, Фонтанська дорога, 4, факультет психологічної освіти. Електронна адреса: http://pdpu.edu.ua/olimpiadi 65020, м. Одеса, вул. Старопортофранківська, 26, Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського, факультет психологічної освіти (для поштових відправлень з позначкою «на Олімпіаду з дисципліни «Психологія»).

Контактні телефони: Відповідальна особа – Бринза Ірина В’ячеславівна, моб. тел.: 093-591-25-60. е-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Адміністрація факультету психологічної освіти: (тел./факс) (048) 705-46-69, 705-46-71; факс університету: (048) 732-51-03 (з позначкою «на Олімпіаду з дисципліни «Психологія»).

УВАГА!

У разі приїзду разом з учасниками Олімпіади супроводжуючих із ВНЗ просимо в заявці учасника обов’язково це вказати. Про програму проведення Олімпіади, вартість проживання й харчування учасників буде повідомлено в інформаційному листі № 2. Оргкомітет Олімпіади

 

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського