Новини

Всеукраїнської студентської олімпіади 2014/2015 н.р. з напряму і спеціальності «Математика» серед педагогічних університетів

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ № 2

Про проведення ІІ етапу

Всеукраїнської студентської олімпіади 2014/2015 н.р.

з напряму і спеціальності «Математика» серед педагогічних університетів

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1506 від 23.12.2014 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2014/2015 навчальному році» ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського» визначений базовим щодо проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму і спеціальності «Математика» серед педагогічних університетів (далі – Олімпіада).

ІІ етап Олімпіади буде проходити з 22 по 25 квітня 2015 р.

Для участі у ІІ етапі Олімпіади ВНЗ делегують не більше двох студентів, які перемогли у І етапі Олімпіади. Учасники ІІ етапу Олімпіади повинні мати при собі студентський квиток, паспорт та посвідчення про відрядження.

Поселення: проживання учасників у санаторії «Лермонтовський» (за адресою: Лермонтовський пров., 2), вартість проживання на добу складає 101 грн (у вартість проживання харчування не входить). У випадку приїзду команди з керівником просимо повідомити оргкомітет заздалегідь.

Програма проведення Олімпіади

Найменування заходу

22.04.15

9.00 – 12.00

Прибуття й реєстрація учасників Олімпіади за адресою:

Лермонтовський пров.,2, санаторій «Лермонтовський».

13.00 – 14.00

Відкриття Олімпіади, представлення членів оргкомітету, журі, команд учасників Олімпіади .

Місце проведення: вул. Старопортофранківська, 26, (головний корпус університету, актова зала )

Якщо час прибуття не дозволяє Вам встигнути на реєстрацію в санаторій «Лермонтовський», можна зареєструватись безпосередньо перед відкриттям Олімпіади в головному корпусі університету.

18.00 – 19.00

Відвідування Дельфінарію «Немо» (за бажанням учасників)

23.04.15

10.00 – 14.00

1 тур Олімпіади

(виконання 5-х завдань з вищої математики)

Місце проведення: Бібліотека університету (читальна зала),

вул Старопортофранківська, 36

24.04.15

10.00 – 14.00

2 тур Олімпіади

(виконання 5-х завдань з елементарної математики)

Місце проведення: Бібліотека університету (читальна зала),

вул Старопортофранківська, 36

Відвідування театру Музичної комедії імені М.Водяного (за бажанням учасників)

25.04.15

9.30 – 11.00

Оголошення результатів виконання олімпіадних завдань 1 і 2 турів (головний корпус університету)

10.00 – 12.00

Працює апеляційна комісія(головний корпус університету)

12.00 – 13.00

Закриття Олімпіади, нагородження призерів і учасників (головний корпус університету)

Проїзд до санаторію «Лермонтовський»:

від Міжнародного Автовокзалу Одеса:

трамваєм № 5 (від зупинки «Автовокзал» до кінцевої зупинки «Центральний парк культури і відпочинку імені Т. Шевченка»),

від залізничного вокзалу:

трамваєм № 28 (від зупинки «Залізничний вокзал» до кінцевої зупинки «Центральний парк культури і відпочинку імені Т. Шевченка»),

від головного корпусу:

трамваєм № 28 (від зупинки «Вул. Градоначальницька» до кінцевої зупинки «Центральний парк культури і відпочинку імені Т. Шевченка»),

тролейбусом № 2 (від зупинки «Площа Льва Толстого») до кінцевої зупинки «Центральний парк культури і відпочинку імені Т. Шевченка».

Проїзд до головного корпусу університету (вул. Старопортофранківська, 26)

від Міжнародного Автовокзалу Одеса:

трамваєм № 5 (від зупинки «Автовокзал» до зупинки «Вул. Старопортофранківська»)

від залізничного вокзалу:

трамваєм № 28 (від зупинки «Залізничний вокзал» до зупинки «Вул. Градоначальницька»), тролейбусом № 1 (від зупинки «Привокзальна площа» до зупинки «Площа Льва Толстого»),

від санаторію «Лермонтовський»:

трамваєм № 28 (від кінцевої зупинки «Центральний парк культури і відпочинку імені Т. Шевченка» до зупинки «Вул. Градоначальницька»),

трамваєм № 5 (від кінцевої зупинки «Центральний парк культури і відпочинку імені Т. Шевченка» до зупинки «Вул. Старопортофранківська»),

тролейбусом № 2 (від кінцевої зупинки «Центральний парк культури і відпочинку імені Т. Шевченка» до зупинки «Площа Льва Толстого»).

Проїзд до Бібліотеки університету (вул. Старопортофранківська, 36) від санаторію «Лермонтовcький»:

трамваєм № 28 (від кінцевої зупинки «Центральний парк культури і відпочинку імені Т. Шевченка» до зупинки «Вул. Тираспольська»),

Харчування: На території санаторію є столова, в який можна замовити окремо сніданок, обід, вечерю, вартість яких складає, відповідно, 45 грн, 60 грн., 45 грн. У головному корпусі університету працює буфет.

Згідно з Положенням про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади (наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 1410 від 13.12.2012) витрати на відрядження студентів та науково-педагогічних працівників для участі у ІІ етапі Олімпіади здійснюються за рахунок вищих навчальних закладів, у яких вони навчаються або працюють (п. 6.2).

Контакти:

Електронна адреса: olympmat2015@gmailom

Поштова адреса: 65020, м. Одеса, вул. Старопортофранківська, 26, Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського, фізико-математичний факультет

Деканат: (048) 732-10-10

Секретар оргкомітету: к.ф.-м.н., доцент кафедри вищої математики Волкова Марія Георгіївна, 050-333-56-76.

Питання поселення: ст. викладач кафедри математики та методики її навчання Тумбрукакі Алла Валеріївна, 067-955-09-09.

Питання по регистрації та проведенню турів: к.ф.-м.н., доцент кафедри вищої математики Урум Галина Дмитрівна, 097-295-49-66.

Оргкомітет Олімпіади

ВІТАЄМО!!! НАМ 200 РОКІВ!

• Віртуальний тур