«Інститут Конфуція» Університету Ушинського на Дні міста Одеса!

2 вересня 2017 року Освітньо-культурний центр «Інститут Конфуція» Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського за підтримки деканату іноземних мов провів урочистий захід, присвячений Дню народження міста Одеса, в районі Пам'ятника загиблим морякам і судам Чорноморського морського пароплавства.

Захід відвідали представники Генерального Консульства КНР у м. Одеса та привітали організаторів. Програмою заходу було передбачено: фотосесія мешканців Південної Пальміри в китайських національних костюмах за участю «дракона» і «панди», робота виставкових палаток «Пізнай Китай разом з нами» і студія ієрогліфіки «Напиши ім’я своє…китайською мовою».

Відвідувачі події, серед яких були студенти вищих навчальних закладів, школярі та цінителі китайської культури, із захопленням брали участь у конкурсі найкращого побажання улюбленому місту «Бажаю тобі, улюблена Одесо…».

Неабиякий інтерес у публіки викликали майстер-класи:

  1. Тренінг з усного китайського мовлення «Я вас вітаю…» (в межах створення відеофонду «Інституту Конфуція»);
  2. «Чарівні фарби боді-арту»: практикум малювання ієрогліфів та інших національних символів на руках й обличчі гостей заходу.

Атмосфера заходу притягувала одеситів до події та передбачала формат невимушеної бесіди. У межах свята одеситам та гостям міста було надано консультації з питань культурознавства та країнознавства Піднебесної та прокоментовано змістову лінію стипендіальних програм «Інституту Конфуція» Університету Ушинського.

Подібні заходи сприяють налагодженню міжкультурної комунікації між двома країнами – Україною і Китаєм, зміцненню дружби між студентською молоддю України.

 

 

Директор «Інституту Конфуція» з українського боку О. В. Попова

Директор «Інституту Конфуція» з китайського боку Дін Сінь

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського