ПРОФОРІНТАЦІЙНА АКЦІЯ УНІВЕРСИТЕТУ УШИНСЬКОГО

27 лютого 2020 року представники психологічної служби та секретаріату Освітньо-культурного центру КНР «Інститут Конфуція» Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського взяли участь у профорієнтаційній кампанії в Одеській гімназії №8 Одеської міської ради Одеської області.

Учням було презентовано освітньо-професійні програми, за якими здійснюється підготовка фахівців в Університеті Ушинського. У межах події співробітники Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція» та психологічної служби провели майстер-класи з ієрогліфіки, колоквіуми з вивчення китайської мови та культури, церемонію китайського чаювання, а також консультування всіх зацікавлених з питань вступу на навчання до ЗВО.