Відкриття фотовиставки «Новий Шовковий шлях» у середмісті Одеси

28 вересня 2015 року Генеральне Консульство Китайської Народної Республіки в м. Одесі та Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського, за підтримки Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція», організували фотовиставку «Новий Шовковий шлях», присвячену 66-й річниці створення Китайської Народної Республіки.Урочистий захід відбувся в Міському саду м. Одеси, де були продемонстровані фотоматеріали сучасних досягнень Китаю в різних галузях, як-от: науці, культурі, техніці, мистецтві, економіці тощо. Неабиякий інтерес викликали фотосюжети, що відображають сучасне життя пересічних китайців, їх соціально-побутові реалії, інтереси, творчість. Приємна атмосфера заходу в супроводженні китайської музики притягувала одеситів до події та передбачала формат невимушеної бесіди.

Відвідувачів фотовиставки, серед яких були студенти вищих навчальних закладів, школяри, керівники громадських організацій і прості цінителі китайської культури, привітали Віце-Генеральний консул Китайської Народної Республіки в м. Одесі пан Го Хунлян та проректор з міжнародних зв’язків та науково-педагогічної роботи комплексу Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського Ананьєв Антон Михайлович. У межах фотовиставки було надано консультації з питань культурознавства та країнознавства, вивчення мови Піднебесної та прокоментовано змістову лінію культурно-економічного проекту Китаю «Новий Шовковий шлях».

Подібні заходи сприяють напрацюванню нових стратегій співпраці між двома країнами – Україною і Китаєм, зміцненню дружби між студентською молоддю України.

Директор «Інституту Конфуція» з українського боку О. В. Попова

Директор «Інституту Конфуція» з китайського боку Дін Сінь