УНІВЕРСИТЕТ УШИНСЬКОГО ТА ОКЦ «ІНСТИТУТ КОНФУЦІЯ» ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ПРОФОРІЄНТАЦІЙНІЙ КАМПАНІЇ «КУХНЯ ПРОФЕСІЙ»

17 грудня 2019 року Університет Ушинського взяв участь у профорієнтаційній кампанії «Кухня професій».

УНІВЕРСИТЕТ УШИНСЬКОГО ВЗЯВ УЧАСТЬ У ПРОФОРІЄНТАЦІЙНІЙ КАМПАНІЇ НА ОДЕСЬКОМУ МОРВОКЗАЛІ

18 жовтня 2019 року представники Університету Ушинського взяли участь у міській профорієнтаційній акції у приміщенні Одеського морського вокзалу для презентації спеціальностей старшокласникам закладів загальної середньої освіти та їхнім батькам.

Університет Ушинського взяв участь в профорієнтаційній акції «Випускник – 2019»

15 лютого 2019 року в Суворовському районі м. Одеси було проведено акцію «Випускник – 2019», у який взяли участь представники психологічної служби Університету Ушинського.

Тренінг з «Подолання психологічних бар'єрів у спілкуванні»

07 лютого 2019 року в Південноукраїнському  національному педагогічному університеті імені К. Д. Ушинського психологічною службою було проведено тренінг «Подолання психологічних бар'єрів у спілкуванні».

Тренінг з розвитку комунікативної майстерності для іноземних студентів

13 грудня 2018 року в Південноукраїнському  національному педагогічному університеті імені К. Д. Ушинського психологічною службою було проведено тренінг «Особливості розвитку комунікативної майстерності». Його учасниками стали іноземні студенти 1 року навчання фізико-математичного факультету.

В університеті проведено семінар-тренінг «Крок до комунікативної майстерності»

13 березня 2018 року в Державному закладі «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» психологічною службою було проведено тренінг «Формування життєвих цілей». Його учасниками стали іноземні студенти 4 року навчання соціально-гуманітарного факультету.

В університеті проведено семінар-тренінг «Крок до комунікативної майстерності»

22 січня та 8 лютого 2018 року в бібліотеці Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського», для підвищення професійної майстерності бібліотечних працівників відбувся семінар-тренінг за темою «Крок до комунікативної майстерності». Організаторами заходу виступили фахівці психологічної служби університету – М. П. Літвінова , А. В. Кир’янова. Метою семінару-тренінгу було опанування бібліотекарями ефективного спілкування з учасниками освітнього процесу за допомогою психологічних вправ. Співробітники бібліотеки Університету Ушинського отримали корисні рекомендації з розвитку і вдосконалення комунікативних навичок.

Психологічний тренінг для майбутніх соціологів

1 листопада 2017 року психологічною службою Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» було проведено тренінг «Психологічні аспекти у роботі соціолога».

Сторінка 1 із 2