Про Раду молодих вчених та спеціалістів

Склад

Перелік проведення наукових конференцій

Молодий учений

Новини

Контакти


Про Раду молодих вчених та спеціалістів

З 2002 р. в університеті діє Рада молодих учених та спеціалістів. Метою роботи Ради є об’єднання наукової молоді, вираження її інтересів, насамперед, у професійній сфері і найважливіших соціальних проблемах. Рада є суспільним органом і представляє інтереси молодих учених і фахівців (молоді до 35 років), що працюють в університеті та його підрозділах.
Члени Ради приймають участь у засіданнях Одеської обласної ради молодих учених. Рада бере участь у розгляді рекомендацій кандидатів на стипендії Кабінету Міністрів України для молодих учених, у наданні рекомендацій найбільш талановитим і активним магістрам та студентам старших курсів до вступу до аспірантури, а також у розгляді кандидатів до докторантури. Голова Ради к. філос. н., доцент Окорокова Віра Вікторівна є членом Вченої ради університету.
Молоді викладачі, аспіранти, студенти беруть участь у всіх конференціях університету, приймають активну участь у запровадженні інформаційно-комунікативних засобів у навчально-виховний процес, у впровадженні технології Smartboard, програми «Intel@Навчання для майбутнього», а також у навчанні використання нових програмних засобів.
Кожного року біля 20 молодих учених захищають кандидатські дисертації. Молоді вчені приймають активну участь у пiдготовцi нових наукових кадрів та виконують обов’язки учених секретарів учених рад по захисту кандидатських i докторських дисертацій з педагогіки, психології, політичних наук, філософії.
За сприянням Ради університет видає на своїй полiграфiчнiй базі автореферати кандидатських дисертацій, курсів лекцій, монографій та інших праць молодих учених; забезпечує аспірантам надання не менш ніж двох відряджень на рік з повною оплатою для участі в конференціях та симпозіумах; позачергово нaдaє в користування доступ до мережі Інтернет та комп’ютерну техніку; щорічно виділяє один випуск періодичних наукових видань університету для публiкацiй молодих учених.


Склад

okorokova Голова Ради молодих вчених - Окорокова Віра Вікторівна, доктор філософських наук, доцент кафедри всесвітньої історії та методології науки, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
shvec Заступник Голови Ради молодих вчених -  Швець Світлана Леонідівна, кандидат політичних наук, асистент кафедри політичних наук і права, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
shtainer Секретар Ради молодих вчених - Штайнер Тетяна Віталіївна, аспірант кафедри педагогіки, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контакти:

Наша адреса:

вул. Старопортофранківська, 26

Південноукраїнський національний педагогічний університет

імені К.Д. Ушинського

м. Одеса

Україна, 65020


Збірка тез 2019

Loading...

Loading...Новини

Рада молодих учених Університету Ушинського провела зустріч з аспірантами першого року навчання

111 вересня 2020 року Рада молодих учених Університету Ушинського провела зустріч з аспірантами першого року навчання. В межах цієї зустрічі представниками Ради було проведено анонімне опитування аспірантів.

Запрошення на проходження стажування Окорокової В.В.

1Запрошення на проходження стажування Окорокової В.В. у Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University м. Новий Сонч, Польща. За програмою підвищення кваліфікації «Дистанційна освіта: інноваційні методи та цифрові технології».

Рада молодих учених та спеціалістів Університету Ушинського провела всеукраїнську наукову конференцію "Історіосфера"

3-4 квітня 2020 р. Рада молодих учених та спеціалістів Університету Ушинського провела всеукраїнську наукову конференцію викладачів, здобувачів вищої освіти та молодих учених "Історіосфера" на базі соціально-гуманітарного факультету. За матеріалами конференції було видано збірку.
Збірка матеріалів конференції "Історіосфера" https://issuu.com/ldobrol/docs/istoriosfera-2020

Рада молодих учених та спеціалістів Університету Ушинського провела науково-практичну конференцію «Гуманітарна наука в умовах розвитку інформаційного суспільства»

4 жовтня 2019 року Рада молодих учених та спеціалістів Університету Ушинського на базі історико-філософського відділення факультету психологічної освіти провела ІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію викладачів, студентів, аспірантів та молодих учених «Гуманітарна наука в умовах розвитку інформаційного суспільства». Участь у конференції проходила за чотирма секціями:

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського