Онлайн-зустріч з теми: «Методи та форми роботи психологічної служби Університету Ушинського»

201 квітня 2021 р. співробітниками психологічної служби Літвіновою М. П. та Мішуглі О. О. було проведено онлайн-зустріч на тему: «Методи та форми роботи психологічної служби Університету Ушинського».

У заході взяли участь здобувачі освіти відділення перепідготовки фахівців за магістерською програмою із психології соціально-гуманітарного факультету за спеціальністю «Практична психологія», заочна форма навчання.

Під час бесіди були розглянути методи та форми роботи психологічної служби, надано профілактичні рекомендації щодо регулювання психологічного та психічного здоров’я, а також  здійснено ряд вправ за зазначеною темою.