Виступ агітбригади Інституту мистецтв

Hyd-graf

З метою залучення абітурієнтів до стін Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д. Ушинського викладачами та студентами факультету музичної та хореографічної освіти Інституту мистецтв було створено агітбригаду, яка 16 квітня виступила перед учнями старших класів Роздільнянської школи-гімназії № 1.

Під час заходу майбутні студенти мали змогу більш детально ознайомитися із факультетом, його професорсько-викладацьким складом та специфікою вступу на обрану спеціальність. Колишня випускниця, а нині викладач факультету музичної та хореографічної освіти Т.І. Синицька розповіла учням про умови вступу до Інституту мистецтв, ознайомила майбутніх абітурієнтів із особливостями навчально-виховного процесу на факультеті та напрямками підготовки студентів та зазначила, що навчання на факультеті музичної та хореографічної освіти окрім основних кваліфікацій – вчитель, викладач музичного мистецтва, вчитель хореографії і додаткових спеціалізацій з художньої культури та режисури музично-виховних заходів, надає кожному випускнику широкий спектр творчої реалізації у різних сферах діяльності: керівник музичних естрадних, фольклорних, академічних ансамблів, гуртів, колективів (вокального, хорового, інструментального); викладач естрадного і академічного вокалу; керівник хореографічного колективу (бальної, сучасної, народної хореографії); учитель з художньої культури; режисер, організатор музично-виховних заходів. Також було презентовано рекламний ролік факультету та концертну програму за участю студентів музичної та хореографічної освіти - лауреатів Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, які продемонстрували свої таланти всім присутнім в залі.

Якщо і ви бажаєте розкрити свої таланти в різних сферах мистецької діяльності, пізнати цікаве студентське життя та отримати творчі професії – факультет музичної та хореографічної освіти ПНПУ імені К. Д. Ушинського чекає на Вас.

ВІТАЄМО!!! НАМ 200 РОКІВ!

• Віртуальний тур