Високі результати студентки Університету Ушинського на світових змаганнях із кульової стрільби

Кандидат на участь в Олімпіаді-2020 Анна ІЛЬІНА стала переможницею змагань у кульовій стрільбі на 7-х Всесвітніх іграх серед військовослужбовців., які відбуваються в китайському місті Ухань (фото: На вищій сходинці - перша зліва).

УСПІХИ СТУДЕНТІВ УНІВЕРСИТЕТУ НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ ЗІ СПОРТИВНОГО Й БОЙОВОГО САМБО

27-29 вересня 2019 року у м.Чорноморську Одеської області розіграли першу половину медалей чемпіонату України серед чоловіків і жінок зі спортивного й бойового самбо. На змаганнях успішно виступили студенти Університету Ушинського.

Спортивна перемога студента Університету Ушинського в Румунії

Студент Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського Перепелиця Владислав виборов перше місце на міжнародних змаганнях із боротьби з Теквандо Кубку Румунії, яке відбулося 19.10.2019 року в Бухаресті.

Головні здобутки студентів за 2018/2019 навчальний рік

ЗДОБУТКИ СТУДЕНТІВ УНІВЕРСИТЕТУ УШИНСЬКОГО

Протягом 2018/2019 навчального року учасники освітнього процесу гідно представляли університет на всеукраїнських та міжнародних творчих конкурсах, олімпіадах, фестивалях та спортивних змаганнях.

Успішно виступали студенти факультету музичної та хореографічної освіти на: Міжнародному фестивалі-конкурсі «Золотий час Чикаго» в США (гран-прі); VIII Міжнародному багатожанровому конкурсі «Золотий час» у Великій Британії (І премія), ІІІ Міжнародному фестивалі «Хайнувка-2019» у Польщі (ІІІ місце); VІІ Міжнародному конкурсі хорової музики імені Г. В. Музіческу в Румунії (гран-прі); XVIII Міжнародному конкурсі «Золоте сузір`я» в Угорщині (І місце); фестивалі-конкурсі «Переяслівський дивограй» в Молдові (І і ІІ місця) та ін.

ІI Міжнародний вокальний фестиваль –конкурс «Campane di Cristallo»

2 червня в Одесі пройшов ІI Міжнародний вокальний  фестиваль –конкурс  «Campane di Cristallo» , переможцями в якому стали студентки факультету музичної та хореографічної освіти: ІІ місце посіла Бесчастна Маргарита  (клас ст..викл. Шафарчук Т.Г., концертмейстер Марушко М.Б.). Звання Лауреатів  ІІІ премії одержали  Яковлева Варвара та Прилепіна Катерина (клас доц.. Ройтенко Н.О., концертмейстер Мажара Т.І.).

Артемчук Денис на чемпіонаті Європи в Афінах з бойового самбо посів друге місце

17-21 травня студент Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського, одесит Артемчук Денис (52 кг) на чемпіонаті Європи в Афінах з бойового самбо посів друге місце, отримавши срібну медаль.

Чергова перемога студентів факультету музичної та хореографічної освіти.

З 4 по 6 травня 2018 року у м. Львові, в Палаці культури імені Гната Хоткевича, проходив Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв "Зірковий Грамофон Талантів 2018".

Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Зоряна Брама»

Вітаємо студентів факультету музичної та хореографічної освіти з перемогою у  Всеукраїнському  фестивалі мистецтв «Зоряна Брама», що пройшов в м. Київ 17 травня. В номінації «Інтрументальний жанр» лауреатом І премії став студент 4 курсу Зеленковський Олег (клас доцента Горожанкіної О.Ю.). Звання Лауреатів в номінації «Академічий спів» посіли  Лі Ліцюань (І премія) та Фен Інін (ІІ премія), клас доцента Ройтенко Н.О., концертмейстер Тетяна Мажара.

Сторінка 1 із 5

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського