З українським Новим 2019 роком привітав ректор Університету Ушинського Генерального Консула КНР в Одесі

28 грудня 2018 року ректор Університету Ушинського Олексій Якович Чебикін та керівництво Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція» відвідали Генеральне Консульство КНР в м. Одесі з нагоди привітання дипломатичного корпусу Китаю з прийдешніми новорічними святами.

“Один пояс-один шлях”: перша всесвітня виставка Ван Сіньюаня у м. Одесі

15 грудня 2018 року, за підтримки Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція» Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського, відбулося відкриття всесвітньої виставки відомого китайського художника Ван Сіньюаня “Одни пояс — один шлях” у Музеї західного і східного мистецтва.

ІНІЦІАТИВИ УНІВЕРСИТЕТУ УШИНСЬКОГО ПІДТРИМАНІ ХІІІ МІЖНАРОДНОЇ КОНФЕРЕНЦІЮ ІНСТИТУТІВ КОНФУЦІЯ В КНР

Важливі ініціативи Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського, запропоновані ректором академіком Олексієм Чебикіним і співдиректорами Освітньо-культурного центру “Інституту Конфуція” Дін Сінем і Олександрою Поповою, були уважно розглянуті та схвально підтримані на ХІІІ Міжнародній конференції Інститутів Конфуція, що відбулася 3-6 грудня 2018 року у м. Ченду в КНР.

Всеукраїнський тренінг підвищення кваліфікації волонтерів-викладачів із КНР

17-18 листопада 2018 року на базі «Інституту Конфуція» Університету Ушинського вдруге відбувся Всеукраїнський тренінг «Підвищення кваліфікації волонтерів із КНР», учасниками якого стали іноземні викладачі китайської мови закладів освіти України.

Університет Ушинського за китайськими традиціями привітав одеситів з Днем міста

Освітньо-культурний центр Інституту Конфуція Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського оригінально привітав одеситів з Днем міста. Так, 2 вересня 2018 року в Одеському міському саду викладачі та студенти університетського центру організували фотовиставку "Пізнай Китай разом з нами", провели конкурс з порівняння визначних пам`яток міста Одеси та міста Харбіну, а також майстер-клас з ієрогліфіки, під час якого учили гостей свята писати китайською вітання з дня народження Південної Пальмири.

Міжнародний день Інституту Конфуція в Університеті Ушинського

ДЕНЬ ФАКУЛЬТЕТУ ІНОЗЕМНИХ МОВ УНІВЕРСИТЕТУ УШИНСЬКОГО

24 жовтня 2019 року відбувся День відчинених дверей факультету іноземних мов Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського.

第 1 页 共 8 页