Університетом Ушинського проведені профорієнтаційні зустрічі

114-15 квітня 2021 року Південноукраїнським національним педагогічним університетом імені К. Д. Ушинського було ініційовано проведення низки профорієнтаційних онлайн-заходів.

Під час таких зустрічей випускники Одеських загальноосвітніх шкіл №№15, 117 мали можливість поспілкуватися з питань вибору майбутньої професії з представниками факультетів та психологічної служби Університету Ушинського. Старшокласники були ознайомлені зі спеціальностями та освітньо-професійними програмами університету, правилами прийому на навчання до ЗВО в 2021 році, перспективами працевлаштування за обраною професією

В Університеті Ушинського відбулася нарада за темою: «Впровадження нових форм профорієнтаційної роботи в умовах дистанційного навчання»

m07 квітня 2021 року в Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К. Д. Ушинського відбулася нарада за участі представників факультетів та інститутів і психологічної служби за темою: «Впровадження нових форм профорієнтаційної роботи в умовах дистанційного навчання».

Онлайн-зустріч з теми: «Методи та форми роботи психологічної служби Університету Ушинського»

201 квітня 2021 р. співробітниками психологічної служби Літвіновою М. П. та Мішуглі О. О. було проведено онлайн-зустріч на тему: «Методи та форми роботи психологічної служби Університету Ушинського».

Профорієнтаційний онлайн-захід психологічної служби в Університеті Ушинського

210 березня 2021 року в онлайн-форматі відбувся профорієнтаційний захід Університету Ушинського, який було організовано керівником психологічної служби, практичним психологом М. П. Літвіновою та інженером 1-ої категорії відділу нових інформаційних технологій Б. В. Назарчуком.

В Університеті Ушинського проведено семінар-тренінг «Функції психологічної служби в університеті»

209 березня 2021 р. в онлайн-форматі відбувся семінар-тренінг «Функції психологічної служби в університеті», який було організовано керівником психологічної служби, практичним психологом М. П. Літвіновою.

Профорієнтаційний онлайн-захід Університету Ушинського

319 лютого 2021 року в онлайн-форматі відбувся профорієнтаційний захід, який було організовано керівником психологічної служби, практичним психологом М. П. Літвіновою та інженером 1-ої категорії відділу нових інформаційних технологій Б. В. Назарчуком.

Онлайн-зустріч за темою «Профілактична робота щодо попередження випадків зникнення людини»

316 лютого 2021 р. в онлайн-форматі  відбулась інформаційна зустріч на тему  «Профілактична робота щодо попередження випадків зникнення людини», який було організовано керівником психологічної служби, практичним психологом М. П. Літвіновою.

В Університеті Ушинського проведено семінар-тренінг «Місце та функції психологічної служби в університеті»

102 грудня 2020 р. в онлайн-форматі відбувся семінар-тренінг «Місце та функції психологічної служби в університеті», який було організовано керівником психологічної служби, практичним психологом М. П. Літвіновою.

Page 1 of 3

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Ushinsky University