Музиченко Ганна В’ячеславівна

• закінчила Одеський державний університет ім. І.І. Мечникова;
  • закінчила Одеський філіал Української Академії державного управління при Президентові України;
  • закінчила Одеський національний економічний університет.
  • професор, доктор політичних наук;
  • член спеціалізованої вченої ради Д 41.053.02;
  • помічник ректора ПНПУ імені К.Д.Ушинського

ІІ Індивідуальні робота.

Навчальна робота

Викладає такі дисципліни:

• Політологія;
  • Управління фінансово-економічною діяльністю;
  • Економіка освіти;
  • Менеджмент освіти.

Науковий керівник дипломних та магістерських робіт студентів зі спеціальності «Фізика. Менеджмент освіти», «Керівник навчального закладу», керівник аспірантів зі спеціальності 23.00.02-політичні інститути та процеси.

Підручники, навчальні посібники:

1. Логвиновская С.И., Музыченко А.В. Местные финансы : учебное пособие / С.И. Логвиновская, А.В. Музыченко. – Одесса: Одесский национальный экономический университет, 2014. – 138 с.
  2. Музиченко Г. В. , Хайкл О. О. Жінки та чоловіки в європейських парламентах : інформаційний довідник / Г. В. Музиченко, О.О. Хайкл. – Одеса : видавець Букаєв Вадим Вікторович, 2015. – 80 с.

Основні публікації за останні роки:

1. Музиченко Г.В. Глобалізаційні виклики для сучасної держави: політико-філософський аспект/ Г.В. Музиченко// Науковий вісник Одеського національного економічного університету. – Науки: економіка, політологія, історія. – Одеса, 2014. - №11(219). – С. 171-181.
  2. Музиченко Г. В. Глобалізаційні виклики сучасної держави: соціально-філософський аспект/ Г.В. Музиченко// Перспективи. Соціально-політичний журнал. – 2014. - №3(61). – С. 65-69.
  3. Музиченко Г.В. Критерії якості парламентського представництва в сучасних країнах Європи/ Г.В. Музиченко. – У зб. : Україна і світ у третьому тисячолітті : політичний, економічний, правовий та культурний виміри : Матеріали міжнародної науково-практичної конференції, м. Одеса, 13-14 березня 2015 р.. : У 2-х час. – Частина 1. - Одеса: ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського», 2015. – С. 63-64.
  4. Музиченко Г. В., Тронько С.П. Фінанси суб’єктів підприємництва. – В книзі: Менеджмент підприємницької діяльності : навч. посіб. для професійної підготовки військовослужбовців ЗС України, звільнених у запас. Проект «Україна-Норвегія». – Одеса : ФОП Галуза Н.М. – 2015. – С. 85-97.
  5. Muzychenko G. V. Theory and practice of political maketing / V.Muzychenko// Політикус. – 2015. - №1. – С. 39-44.
  6. Музиченко Г.В. Репрезентативність інституту парламентського представництва в сучасних країнах Європи / Г. В. Музиченко // Політикус. – 2015. - №2. – С. 38-43.
  7. Музиченко Г. В. Гендерна рівновага як ознака демократичного представництва / Г. В. Музиченко // Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Гуманітарний всесвіт: люди, ідеї, події», Львів, 2015.
  8. Музиченко Г. В. Соціальний розвиток як орієнтир європейської регіональної політики / Г. В. Музиченко // Матеріали II Міжнародної науково-практичної конференції «Світові тенденції та перспективи розвитку фінансової системи України» 26-27 жовтня 2015 р. – К. : КНЕУ імені Тараса Шевченка, 2015. – С. 64-67  [Електронний ресурс].
  9. Музыченко А.В.Потребление как средствоконструирования индивидом собственной идентичности / А. В. Музыченко // Материаи Міжнародної наукової коніеренції «Концепти соціокультурної трансформації сучасного суспільства», 26-27 травня 2015 року. – Одеса : ПНПУ імені К. Д. Ушинського, 29015. – С. 20-27.
  10. Музыченко А. В. Сущностькультуры в контексте консьюмеризма / А. В.  Музыченко // Материалы круглого стола в Институте внутренних дел, 19 ноября 2015 г.

Підвищення кваліфікації:

*стажування Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова;

*підвищення кваліфікації в Академії фінансового управління при МФ України

ВІТАЄМО!!! НАМ 200 РОКІВ!

• Віртуальний тур