Міжнародні партнери

 

  1. Проведені сумісні дослідження з розробки та вивченню мікроструктури нової сталі з підвищеним вмістом кремнію та хрому згідно угоди між університетом Ушинського та Науково-технологічною компанією COMTES FHT a.s. (Чеська республіка).
  2. Проведені сумісні дослідження з розробки та вивченню мікроструктури високоентропійних сплавів між університетом Ушинського та Харбінським інженерним університетом.
  3. Укладено Договір про наукове стажування науково-педагогічних працівників та наукове співробітництво з науково-дослідницькою організацією COMTES FHT as (Повна технологічна служба - формування, термообробка) терміном на п'ять років.
  4. Триває Договір про міжнародне наукове співробітництво № 0005292 від 11.06.2019 між Центром Інноваційних Технологій і Інститутом оптики, Національної Дослідницької Ради Італії (Consiglio Nazionale delle Ricerche), терміном на три роки.
  5. Подовжено Договір про міжнародне наукове співробітництво №16.D від 15.06.2020 між Центром Інноваційних Технологій і університетом м. Тампере, Фінляндія, терміном на три роки.
  6. Підготовлено Договір про міжнародне наукове співробітництво та стажування науково-педагогічних працівників між Центром Інноваційних Технологій і Каталонським Інститутом Енергетичних Досліджень (Catalonia Institute for Energy Research, IREC), терміном на три роки.
  7. Отримано грант №1142/202 від університету м. Брешія, Італія (Universita delgli Studi di Brescia) присвячений розробці та підвищенню ефективності гнучких сонячних елементів (DSSC).
  8. Професор В. В. Голованов отримав персональний грант №353861 від Академії Фінляндії, терміном на два роки присвячений застосуванню сонячного випромінювання для переробки парникових газів в вуглеводне паливо.
  9. В рамках проекту «Нова парадигма для квантових обчислювань» по програмі Горизонт H2020 (грант HPC-Europa3 INFRAIA WP9 730897) проведено конференцію з партнерами з Італії та Іспанії.
  10. В партнерстві із компанією COMTES FHT проведені дослідження з розробки та вивченню мікроструктури нового типу сталі з підвищеним вмістом кремнію та хрому.

 

Країна партнер

Установа-партнер

Тема співробітництва

Документ, в рамках якого здійснюється співробітництво, термін його дії

Практичні результати від співробітництва

1

Китайська народна республіка

Харбінський інженерний університет

Дослідження мікроструктури високо-ентропійних  сплавів

Угода про співробітництво

2016-2021рр.

 

Cтаття. Створено модель, що пояснює високу радіаційну стійкість нового високоентропійного  сплаву

Fe-Cr-Ni-Co-Mo. Розроблено метод синергічного підвищення міцності та пластичності високоентропійних сплавів новими біфункціональними нанопреципітатами.

2

Іспанія

Університет

Деусто

Модернізація педагогічної вищої освіти інноваційними засобами навчання

Проект MOPED,

Erasmus K2 від 15.10.2017

до 14.10.2020 року

 

Оновлення освітньої програми з методики викладання фізики.

3

Чеська республіка

Науково-технологічна компанія COMTES FHT a.s.

 

Розробка та дослідження сплавів пружинних сталей

Угода про співробітництво від 26.08.2020р.

 

Розроблено та досліджено мікроструктури нової сталі з підвищеним вмістом кремнію та хрому.

4

Чеська республіка

Науково-технологічна компанія COMTES FHT a.s.

Розробка та дослідження сталей для автомобільної промисловості

2019-2024рр.

Визначені енергія активації для фазових перетворень зі створенням е-карбіду та цементіту.

5

Китай Китайська народна республіка

Харбінский інженерний університет

Матеріалознавство актуальних металів та їх сплавів

 

Угода про співробітництво від 02.01.2017 року

до 25.02.2022 року

Дві статті. Досліджено текстуру та анізотропію магнітних властивостей сплавів заліза. Розроблено модель пластичності актуальних металів.

6

Китайська народна республіка

Харбінский інженерний університет

Розробка акустичних сенсорів.

 

Угода про співробітництво від 20.02.2017 року

до 28.02.2022 року

Одна стаття та три пілотних зразка інфразвукових сенсорів

7

Фінляндія

Академія Фінляндії

Перетворення парникових газів в синтетичне паливо

Грант №353861

2022-20224 рр.

Створені діячі моделі сонячних реакторів для переробки СO2 в вуглеводне паливо.

8

Іспанія

Уряд Іспанії

Застосування сонячного випромінювання для виробництва водню шляхом розщеплення води.

SEVERO OCHOA EXCELLENCE від Інституту фотонних досліджень (ICFO), Кастедефелс, 01.03.22-27.02.2024

Для забезпечення ефективного поглинання світла у видимому діапазоні планується застосувати технології наносферної літографії для формування інвертованих плазмонних наноструктур із специфічними каталітичними властивостями, що дозволять суттєво зменшити потенціал реакції, необхідний для утворення водню.

9

Італія

Інститут Оптики при Національному Комітеті Досліджень, CNR-INO

Розробка оптичних сенсорів для експрес - діагностики біологічних маркерів

Memorandum of understanding №0005292 від 11.06.2019

2019-2023

Подовжена робота над тестуванням прототипів

10

Іспанія

Уряд Каталонії

Розробка плазмонних фотокаталізаторов

Грант AGAUR, №G64946387 в університеті Барселона з 01.08.2018р., на три роки

Методами молекулярного моделювання було проаналізовано вплив специфічних лігандів, що затиснуті між шаром хромофору та поверхнею напівпровідника, на відносне положення енергетичних станів цієї гібридної структури.

11

Великобританія

Європейський союз, Університет Единбургу

Створення прототипів нанофотонних обчислювальних систем

Грант HPC-Europa3, INFRAIA (№730897), 01.11.2021-01.03.2023.

Розроблено прототипи  нової обчислювальної техніки на основі оптично контрольованих 3-D масивів із гібрідізованих квантових точок.

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського
https://e-learninggender.kemenpppa.go.id/slot-gacor-online/ https://pabukon.purwakartakab.go.id/slot-demo/ http://inlislite.pustaka.sumbarprov.go.id/slot-demo/ https://jdih.makassarkota.go.id/slot-gacor/ http://e-perpustakaan.kemendesa.go.id/live-sgp/ https://simkerma.polinema.ac.id/demo-slot/ https://pabukon.purwakartakab.go.id/slot-gacor/ http://inlislite.palembang.go.id/live-sgp/ https://jdih.dprd.bulelengkab.go.id/slot-gacor-online/ https://pustaka.pekanbaru.go.id/slot-gacor/ https://library.poltekpel-sby.ac.id/slot-demo/ https://inlislite.bengkaliskab.go.id/slot-gacor/ http://inlis.lamongankab.go.id/slot-demo/ http://inlislite.palembang.go.id/demo-pg-soft/ http://sipmk.kemenkopmk.go.id/slot-gacor/ https://jdih.boltimkab.go.id/toto-macau/ https://jdih-dprd.murungrayakab.go.id/slot-demo-pragmatic/ https://jdih.dprd.bulelengkab.go.id/slot-online-gacor/ https://jdih.boltimkab.go.id/slot-gacor/ http://inlislite.palembang.go.id/rtp-live-slot/ https://jdih.boltimkab.go.id/slot-demo/ https://silakanmas.disdukcapil.magelangkota.go.id/ikm_download/slot-luar-negeri/ https://silakanmas.disdukcapil.magelangkota.go.id/ikm_download/slot-demo/ https://jim.unrika.ac.id/slot-demo/ https://www.irslawproblems.com/slot-demo/ https://chavancentre.org/slot-demo/