Вітаємо! Фізико-математичному факультету 100 років!

Організаційна робота

Викладачі кафедри Драганюк С.В., Сапрікін С. М., Яковлєва О.М., Волкова М. Г., Урум Г. Д., Олефір О. І. та Коваль Т. В. є кураторами студентських академічних груп і виконують всю необхідну виховну роботу, починаючи з проведення кураторських годин.

Профорієнтаційною роботою займаються всі викладачі кафедри згідно плану профорієнтаційної роботи фізико-математичного факультету. Доц. Синюкова О.М. займається довузівською підготовкою майбутніх абітурієнтів під час викладання математики на підготовчих курсах до вступу до нашого університету.

Доц. Яковлєва О. М.  доц. Синюкова О. М., доц.. Волкова М.Г. щорічно входять до складу журі Обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з математики для учнів середніх шкіл.

Протягом 2013 – 2016 років доц. Синюкова О.М., доц. Сапрікін С. М. розробляли завдання і входили до складу журі Всеукраїнської Інтернет-олімпіади для учнів середніх шкіл.

Більшість співробітників кафедри активно займалися підготовкою і проведенням ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади  з математики для студентів напряму підготовки Математика*, спеціальності Математика*, яка проходила протягом 2014 - 2016 років на базі фізико-математичного факультету.

Вже декілька років поспіль готує студентів факультету до участі в математичних олімпіадах різних рівнів доц. Сапрікін С. М.

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського