Академічна мобільність

Міжнародна академічна мобільність

Протягом 2019/2020 н.р. 35 викладачів і аспірантів, 55 студентів мали зарубіжні відрядження з метою навчання, стажування й вивчення відповідного досвіду різних країн, брали участь у міжнародних конференціях, семінарах, спільних наукових дослідженнях за межами України.

Викладачі університету виступали з лекціями, доповідями й майстер-класами, проводили дослідження у ЗВО та наукових центрах 10 країн, у тому числі Польщі, КНР, ПАР, Кореї, Молдови, Німеччини, Угорщини, Білорусі, Литви, Бельгії та ін. Закордонне стажування тривалістю від 3-х до 6-ти місяців пройшли 10 співробітників університету.

На підставі угод про співпрацю за програмами академічної мобільності (тривалістю 1 семестр і більше) 24 студенти проходили навчання в закладах освіти КНР та Республіки Корея. 31 студент узяв участь у короткотермінових програмах з мовної та музично-виконавської практики за кордоном.

До викладацької діяльності зі студентами за міжнародними проєктами та угодами залучалися 47 досвідчених науковців із 11 країн. У науково-комунікативних заходах, у освітньому процесі брали участь іноземні викладачі, провідні фахівці освітніх організацій, представники дипломатичних місій, зокрема з КНР, Ізраїлю, Кореї, США, Польщі, Норвегії, Туркменістану, Білорусі, Індії, Угорщини, Туреччини. На постійній основі працювали 11 викладачів-іноземців (з Китаю, Туреччини, Кореї) і 20 фахівців (з КНР) здійснювали викладацьку діяльність як волонтери. 19 викладачів із КНР протягом навчального року проходили стажування на кафедрах факультету іноземних мов.


Контакти відповідальних осіб за проєкти з мобільності:

  • начальник відділу міжнародних зв`язків Скороход Світлана Володимирівна, телефон: +38-048-732-51-07, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;
  • координатор центру міжнародних проєктів та програм, професор Гохман Олександр Рафаїлович, телефон: +38-048-733-09-77, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

© 2017 Університет Ушинського