Східне партнерство у сфері педагогічних інновацій в інклюзивній освіті

Спільний з ЄС проект:

Eastern Partnership in Pedagogical Innovations in Inclusive Education

530417-TEMPUS-1-2012-1-DE- TEMPUS-SMHES

Східне партнерство у сфері педагогічних інновацій в інклюзивній освіті

Тривалість проекту: 15 жовтня 2012 року – 14 жовтня 2015 року.


Цілі та завдання проекту:

- створити методологічну та освітню бази для розвитку і впровадження 9 нових курсів з педагогічних інновацій в інклюзивній освіті для професійної підготовки викладачів до жовтня 2015 року, а також подальше удосконалення й підтримка їхнього функціонування в університетах;

- створити регіональну мережу промоутерів педагогічних інновацій в інклюзивній освіті для підтримки та імплементації інноваційної освіти у країнах-партнерах (Білорусі, Україні та Молдові).


Цільова група:

студенти, викладачі, тренери та адміністративний персонал.

Отримувач гранту: Технологічний інститут Карлсруе, Німеччина.

Координатор проекту від України: Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського.

Відповідальна особа: Хаджирадєва Світлана Костянтинівна, професор кафедри управління освітніми закладами та державної служби.


Контакти:
тел.: +38048-732-51-03; моб.: +38-097-35-15-796;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Інші партнери від України: МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ; НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ М. П. ДРАГОМАНОВА, ОДЕСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ.


Loading...

Loading...

Loading...

Loading...

Loading...

Loading...


 

© 2017 Університет Ушинського
https://pabukon.purwakartakab.go.id/slot-demo/ http://inlislite.pustaka.sumbarprov.go.id/slot-demo/ https://jdih.makassarkota.go.id/slot-gacor/ http://e-perpustakaan.kemendesa.go.id/live-sgp/ https://simkerma.polinema.ac.id/demo-slot/ https://pabukon.purwakartakab.go.id/slot-gacor/ http://inlislite.palembang.go.id/live-sgp/ https://jdih.dprd.bulelengkab.go.id/slot-gacor-online/ https://pustaka.pekanbaru.go.id/slot-gacor/ https://library.poltekpel-sby.ac.id/slot-demo/ https://inlislite.bengkaliskab.go.id/slot-gacor/ http://inlis.lamongankab.go.id/slot-demo/ http://inlislite.palembang.go.id/demo-pg-soft/ http://sipmk.kemenkopmk.go.id/slot-gacor/ https://jdih.boltimkab.go.id/toto-macau/ https://jdih-dprd.murungrayakab.go.id/slot-demo-pragmatic/ https://jdih.dprd.bulelengkab.go.id/slot-online-gacor/ https://jdih.boltimkab.go.id/slot-gacor/ http://inlislite.palembang.go.id/rtp-live-slot/ https://jdih.boltimkab.go.id/slot-demo/ https://silakanmas.disdukcapil.magelangkota.go.id/ikm_download/slot-luar-negeri/ https://silakanmas.disdukcapil.magelangkota.go.id/ikm_download/slot-demo/ https://jim.unrika.ac.id/slot-demo/ https://www.irslawproblems.com/slot-demo/ https://chavancentre.org/slot-demo/