Реалізація проекту у 2013-2014 роках. Візит професора Братиславського університету імені Я. А. Коменського

 

 

В рамках проекту Вишеградського фонду, який з 1 листопада 2013 року реалізується в Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К. Д. Ушинського, 22 листопада 2013 року наш університет відвідав ЛюборМатейко (професор Братиславського університету імені Яна АмосаКоменського, завідувач кафедри російської філології філософського факультету).

 

Любором Матейко було прочитано лекцію для магістрантів історико-філософського факультету інституту психології на тему: «Історична спадщина у трансформаційних процесах у країнах Вишеградської четвірки».

 

 

Так, для реалізації завдань транскордонного співробітництва кафедрою політичних наук університету в 2013 році отримано грант на виконання проекту Міжнародного Вишеградського фонду «Соціально-політичні трансформації в країнах Вишеградської групи та Україні: порівняльний аналіз».

На початковому етапі виконання нового проекту «Соціально-політичні трансформації в країнах Вишеградської групи та Україні: порівняльний аналіз» у 2013 році фахівцями університету було розроблено та впроваджено у навчальний процес новий навчальний курс, взято участь у нараді в м. Одесі за участю керівництва зазначеного фонду.

 

© 2017 Університет Ушинського