Науково-педагогічне стажування. Республіка Польща

Тривалість: 25 жовтня – 5 грудня 2021 року.

 

Професійна підготовка сучасного філолога: використання європейських практик в освітній системі України (м. Ченстохова, Республіка Польща).

Проведення досліджень в закладах та установах США тривалістю від трьох до дев'яти місяців

Цьогоріч у всьому світі святкуємо 75-у річницю створення Програми імені Фулбрайта. Вплив Фулбрайта помітний не тільки у творенні спільного знання та взаєморозуміння між українцями й американцями, але й в обопільному збагаченні наших суспільств. Тож Вам, дорогі стипендіати, випала особлива нагода вписати свою сторінку в біографію Програми. Запрошуємо Вас долучитися до багатоактного і взаємнозбагачувального спілкування. 

Набір на стипендію Chevening вже відкрито!

Кінцевий термін 2 листопада 2021 року

Chevening – це програма уряду Сполученого Королівства, яка надає повне фінансування на освіту у Великій Британії (як правило, це однорічні магістерські програми, а також MBA). Ми покриваємо витрати на навчання, проживання, транспорт і візу – і також пропонуємо різноманітні можливості для випускників. 

Стипендії Гентського університету науковцям, що здобувають PhD

Кінцевий термін 01 лютого 2022 р. 

 

Це можливість захистити докторську дисертацію одразу в двох університетах:  українському та одному з провідних університетів Бельгії — Гентському. Ви розпочнете та звершите дослідження у Бельгії, а між цим працюватимете над дисертацією в Україні. Програма покриває дві подорожі до Генту та стипендію під час перебування там. Для подачі потрібна попередня згода від наукових керівників в обох країнах. 

Детально про Програму, перелік документів для участі у конкурсі та вимоги до їх оформлення, а також про перебіг конкурсного відбору за посиланням: 

 

https://houseofeurope.org.ua/opportunity/258

Триває приймання заявок для участі у черговому щорічному конкурсі на здобуття стипендії імені Фулбрайта Fulbright Visiting Scholar Program 2022-2023.

Кінцевий термін 15 жовтня 2021р. 

 

Fulbright Visiting Scholar Program – це можливість проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо від трьох до дев’яти місяців.  

Запрошуємо студентів 3-го курсу бакалаврату прийняти участь у програмі Сanada'sMitacs GlobalinkResearch Internship.

Запрошуємо студентів 3-го курсу бакалаврату прийняти участь у програмі Сanada'sMitacs GlobalinkResearch Internship. 

Гранти академічної співпраці для університетів з України та Швеції

Кінцевий термін 30 вересня 2021 о 23:59 за київським часом. 

Грант на проєкти у сфері театру, музики, танцю і перформативних мистецтв

Кінцевий термін 30 вересня 2021 о 23:59 за київським часом. 

Сторінка 1 із 24

 

© 2017 Університет Ушинського