Робоча нарада з приводу організації та проведення гендерного аудиту

Screenshot_1На виконання наказу Міністерства освіти і науки України № 1182 від 05.11.2021 року щодо оцінювання стану забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків 16 листопада 2021 р. в онлайн-форматі відбулася робоча нарада робочої групи з організації та проведення гендерного аудиту в Університеті Ушинського.

Знайомство психологічної служби з новою хвилею студентської молоді

1З 06 по 22 вересня 2021 року тривали зустрічі психологічної служби з першокурсниками інституту, факультетів університету.

Відбулась зустріч представників керівництва, підрозділів Університету Ушинського зі студентами які мешкають у гуртожитках №1, №3

m15 вересня проректор з міжнародних зв`язків та науково-педагогічної роботи комплексу І. В. Ступак та практичний психолог Психологічної служби М. П. Літвінова прийняли участь у занятті «Охорона труда та пожежна безпека у гуртожитках» організованому співробітниками відповідальними за цивільний захист, охорону праці та пожежну безпеку університету зі студентами гуртожитків №1 та №3.

Зустріч аспірантів першого року навчання з керівництвом та основними відділами університету

110.09.21 року відбулася вже традиційна зустріч аспірантів першого року навчання з керівництвом та основними відділами університету. 
Майбутніх науковців привітала проректорка з наукової роботи проф. Музиченко Г.В. У своєму виступі вона приділила увагу основним аспектам підготовки докторів філософіі PhD, ознайомила з основними досягненнями університету і поточними проблемами. Про організацію освітнього процесу, правила внутрішнього розпорядку, розповіла завідувачка відділу аспірантури та докторантури Хижняк І. А.

В Університеті Ушинського проведено профілактичну роботу щодо попередження випадків безвісного зникнення людей

ava01-02 червня 2021 року у Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К. Д. Ушинського були проведені бесіди зі здобувачами освіти з питань попередження випадків безвісного зникнення людей.

Психологічна служба взяла участь у обговорені освітніх програм історико-філософського відділення

125 травня 2021 року психологічна служба доєдналася до обговорення освітніх програм: 033 Філософія, 028 Менеджмент соціокультурної діяльності; 034 Культурологія під час робочої зустрічі з гарантами, стейкхолдерами, здобувачами освіти історико-філософського відділення соціально-гуманітарного факультету Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського.

Соціально-психологічне опитування та інструктаж здобувачів освітньо-наукової програми 033 Філософія

ngerb24 травня 2021 року психологічною службою Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського було організовано зустріч з аспірантами освітньо-наукової програми 033 Філософія з питань адаптації до умов освітнього процесу, вивчення задоволеності здобувачів обраною діяльністю. Учасники зустрічі взяли участь у проведенні відповідного соціально-психологічного опитування шляхом анкетування.

В Університеті Ушинського проведено «День відчинених дверей»

ngerb21 травня 2021 року Державним закладом «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» був проведений профорієнтаційний захід «День відчинених дверей» у форматі онлайн-марафону факультетів та інститутів.

Сторінка 1 із 4

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського