Соціально-психологічне опитування та інструктаж здобувачів освітньо-наукової програми 033 Філософія

24 травня 2021 року психологічною службою Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського було організовано зустріч з аспірантами освітньо-наукової програми 033 Філософія з питань адаптації до умов освітнього процесу, вивчення задоволеності здобувачів обраною діяльністю. Учасники зустрічі взяли участь у проведенні відповідного соціально-психологічного опитування шляхом анкетування.

Наукова молодь також отримала корисну інформацію щодо функцій, завдань та змісту роботи психологічної служби закладу вищої освіти; дізналася про поведінкові фактори, що можуть негативно впливати на повноцінне функціонування та розвиток людини під час виконання навчальної та професійної діяльності; ознайомилася з основними критеріями та прийомами регуляції психічного та психологічного здоров’я.