Зустріч аспірантів першого року навчання з керівництвом та основними відділами університету

10.09.21 року відбулася вже традиційна зустріч аспірантів першого року навчання з керівництвом та основними відділами університету. 
Майбутніх науковців привітала проректорка з наукової роботи проф. Музиченко Г.В. У своєму виступі вона приділила увагу основним аспектам підготовки докторів філософіі PhD, ознайомила з основними досягненнями університету і поточними проблемами. Про організацію освітнього процесу, правила внутрішнього розпорядку, розповіла завідувачка відділу аспірантури та докторантури Хижняк І. А.
Про життя наукової спільноти університету аспірантів ознайомили голова Наукового товариства аспірантів П. Гайдаєнко та представниця Ради молодих учених С. Швець.
Фахівець психологічної служби університету Літвінова М.П. провела невеличке анкетування та ознайомила з пам‘яткою психологічного здоров‘я аспіранта.
Представник відділу міжнародних відносин проінформувала про можливості академічної мобільності для майбутніх молодих науковців.
Вітаємо аспірантів першого року навчання з початком цікавого наукового життя та бажаємо гарного настрою та натхненного навчання!

 

Пустая синяя полоска