Знайомство психологічної служби з новою хвилею студентської молоді

1З 06 по 22 вересня 2021 року тривали зустрічі психологічної служби з першокурсниками інституту, факультетів університету.

Здобувачі освіти першого року навчання отримали інформацію щодо функцій, завдань та змісту роботи психологічної служби. Студентів ознайомлено з рекомендаціями щодо управління емоційним станом і надано поради відносно підвищення впевненості в собі.

З метою створення безпечного освітнього середовища в університеті першокурсники проінформовані про причини та умови, що сприяють безвісному зникненню людини; профілактику булінгу тощо.

Було проведено опитування щодо мотивації вступу в університет, а також адаптації до умов освітнього процесу.

Студенти виявили зацікавленість, отримали відповіді на свої запитання щодо майбутніх зустрічей.