Гендерна рівність як основа демократичного суспільства

Loading...

Протидія та попередження булінгу

Loading...

Причини та умови, що сприяють безвісному зникненню людей

Loading...

Поради першокурсникам

Вітаємо Вас, першокурсники, із новим статусом –

статусом студента Університету Ушинського!

Заклад вищої освіти дещо відрізняється від школи, тому не завжди легко вписатися в нове студентське життя, а саме пройти шлях адаптації до першого року навчання. Тому пропонуємо наступні рекомендації:

Поради молодим науковцям

pПлануйте або навчіться планувати. У Вас буде так багато різнопланової роботи (вибір та узгодження теми дослідження, складання іспитів, участь у конференціях та ін.). Усе це дуже складно тримати в голові, і тому можна забути про щось важливе. Щоб запобігти цьому, робіть запис завдань на наступний день, тиждень і місяць. При цьому відзначайте з них дві-три пріоритетні, які потрібно обов'язково виконати. І ще один нюанс: плани будуть змінюватися, тому, щоб вчасно адаптуватись до цього, будьте готові до такого розвитку подій. Плануйте або навчіться планувати. У Вас буде так багато різнопланової роботи (вибір та узгодження теми дослідження, складання іспитів, участь у конференціях та ін.). Усе це дуже складно тримати в голові, і тому можна забути про щось важливе. Щоб запобігти цьому, робіть запис завдань на наступний день, тиждень і місяць. При цьому відзначайте з них дві-три пріоритетні, які потрібно обов'язково виконати. І ще один нюанс: плани будуть змінюватися, тому, щоб вчасно адаптуватись до цього, будьте готові до такого розвитку подій.

Як поводити себе під час карантину: психологічні рекомендації

Шановні друзі! Психологічна служба Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського пропонує Вам ознайомитися з рекомендаціями психологів щодо поведінки під час карантину у зв'язку з поширенням коронавірусу в світі.

Дискримінація - одна з гострих світових проблем

Дискримінацією вважається поведінка, що обмежує права і свободу особистості. 

Дискримінація може виявлятися в різних сферах діяльності суспільства. Найбільша поширеність зустрічається - в сімейному житті, політиці і на робочому місці. Для кожного виду дискримінації можуть бути індивідуальні причини.

Проблема сексуального домагання, сексуального насильства

Відповідно до Закону України «Про охорону дитинства» та Конвенції ООН про права дитини, кожній дитині гарантується право на свободу, особисту недоторканність, захист гідності та найкраще забезпечення її інтересів.

Сексуальне насильство або розбещення - протиправне посягання однієї особи на статеву недоторканість іншої, дії сексуального характеру стосовно дитини, що проявляються як зґвалтування, сексуальні домагання, непристойні пропозиції, будь-які образливі дії сексуального характеру. 

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського