В Університеті Ушинського проведено профілактичну роботу щодо попередження випадків безвісного зникнення людей

ava01-02 червня 2021 року у Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К. Д. Ушинського були проведені бесіди зі здобувачами освіти з питань попередження випадків безвісного зникнення людей.

Психологічна служба взяла участь у обговорені освітніх програм історико-філософського відділення

125 травня 2021 року психологічна служба доєдналася до обговорення освітніх програм: 033 Філософія, 028 Менеджмент соціокультурної діяльності; 034 Культурологія під час робочої зустрічі з гарантами, стейкхолдерами, здобувачами освіти історико-філософського відділення соціально-гуманітарного факультету Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського.

Соціально-психологічне опитування та інструктаж здобувачів освітньо-наукової програми 033 Філософія

ngerb24 травня 2021 року психологічною службою Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського було організовано зустріч з аспірантами освітньо-наукової програми 033 Філософія з питань адаптації до умов освітнього процесу, вивчення задоволеності здобувачів обраною діяльністю. Учасники зустрічі взяли участь у проведенні відповідного соціально-психологічного опитування шляхом анкетування.

В Університеті Ушинського проведено «День відчинених дверей»

ngerb21 травня 2021 року Державним закладом «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» був проведений профорієнтаційний захід «День відчинених дверей» у форматі онлайн-марафону факультетів та інститутів.

Університет Ушинського організував профорієнтаційні зустрічі в закладах освіти Одещини

119-21 квітня 2021 року Державним закладом «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» було проведено низку профорієнтаційних онлайн-заходів із випускниками та старшокласниками закладів освіти міста Одеси та Одеської області.

Університетом Ушинського проведені профорієнтаційні зустрічі

114-15 квітня 2021 року Південноукраїнським національним педагогічним університетом імені К. Д. Ушинського було ініційовано проведення низки профорієнтаційних онлайн-заходів.

Під час таких зустрічей випускники Одеських загальноосвітніх шкіл №№15, 117 мали можливість поспілкуватися з питань вибору майбутньої професії з представниками факультетів та психологічної служби Університету Ушинського. Старшокласники були ознайомлені зі спеціальностями та освітньо-професійними програмами університету, правилами прийому на навчання до ЗВО в 2021 році, перспективами працевлаштування за обраною професією

В Університеті Ушинського відбулася нарада за темою: «Впровадження нових форм профорієнтаційної роботи в умовах дистанційного навчання»

m07 квітня 2021 року в Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К. Д. Ушинського відбулася нарада за участі представників факультетів та інститутів і психологічної служби за темою: «Впровадження нових форм профорієнтаційної роботи в умовах дистанційного навчання».

Онлайн-зустріч з теми: «Методи та форми роботи психологічної служби Університету Ушинського»

201 квітня 2021 р. співробітниками психологічної служби Літвіновою М. П. та Мішуглі О. О. було проведено онлайн-зустріч на тему: «Методи та форми роботи психологічної служби Університету Ушинського».

第 1 页 共 4 页