У перший рік видання Алла Михайлівна опублікувала статті під назвою «Україно моя, Батьківщино моя» та «Державні символи України» (1993 р., № 5, 6). Учена висвітлювала питання присвячені проблемі української мови в російськомовних дошкільних закладах. Журнал «Наша школа» користувався великою популярністю серед учених. Вітаємо науковий колектив із 100 річним ювілеєм заснування журналу «Наша школа» та бажаємо реалізації задумів. 28 червня 2023 р. на базі Одеської академії неперервної освіти з нагоди 100-річчя заснування журналу «Наша школа» відбулася дискурс-студія «Журнал «Наша школа»: часи, подія, люди», участь у якій взяла д.п.н., проф. кафедри Алла Богуш. Учена була біля витоків журналу «Наша школа», після його відновлення у 1993 році.