Наукова онлайн конференція «Актуальні проблеми філології і професійної підготовки фахівців у полікультурному просторі»

112-13 квітня 2021 року кафедрою перекладу і теоретичної та прикладної лінгвістики Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського», Харбінським інженерним університетом, секцією теоретичної та прикладної лінгвістики Південного наукового центру НАН України і МОН України було проведено VІІ Міжнародну наукову онлайн конференцію «Актуальні проблеми філології і професійної підготовки фахівців у полікультурному просторі». Форум відбувся за підтримки та участі Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція» Університету Ушинського.

«Українська-китайська весна» - у відеоформаті

hЩороку у березні Інститут Конфуція Університету Ушинського проводить фестивальний захід «Українсько-Китайська весна». Цьогоріч у зв’язку з пандемією не було можливості широко провести цей традиційний захід у великому колі школярів, студентів, викладачів, ректорату, представників регіональних та міських органів влади, Генерального Консульства КНР в Одесі. Проте ініціатори з Інституту Конфуція університету вирішили провести святкування у відеоформаті, щоб кожна людина мала можливість доєднатися до  нашої великої Українсько-китайської родини.

Успішна відеопрезентація студентки Університету Ушинського на міжнародному конкурсі «Китайський міст»

410 березня 2021 року в дистанційному режимі відбувся Міжнародний конкурсу «Китайський міст», в якому взяла участь студентка факультету іноземних мов Закопайло Дар’я.

Презентація Університету Ушинського в Одеській ЗОШ №14

15018 лютого 2021 року представники Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського, зокрема: Ілясов Олександр Олександрович, викладач кафедри слов’янського мовознавства філологічного факультету, Мирковіч Інна Леонідівна, к.пед.н., старший викладач кафедри західних і східних мов та методики їх навчання факультету іноземних мов, Моргун Олександра Олександрівна, викладач-стажист кафедри перекладу і теоретичної та прикладної лінгвістики, фахівець ОКЦ «Інститут Конфуція», у межах профорієнтаційної роботи презентували спеціальності, за якими навчаються здобувачі вищої освіти, старшокласникам Одеської загальноосвітньої школи №14 І-ІІІ ступенів.

Учасники освітнього процесу «Інституту Конфуція» відзначили Китайський Новий Рік

112 лютого 2021 року представники Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція» Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського відвідали новорічний захід, що був підготовлений адміністрацією, вчителями та учнями Одеської спеціалізованої школа № 117 в межах святкування Китайського Нового Року - року Металевого Бика. Учасників церемонії привітали директорка школи - Стаценко Наталія Вікторівна, співдиректори університетського центру «Інституту Конфуцію» - Попова Олександра Володимирівна та Цун Ченцзюй. Особу увагу учні приділили декораціям у китайському стилі, зокрема місце проведення свята було прикрашено ліхтариками, малюнками, фігурками панд, драконів тощо.

Урочисте відкриття зимового мовного табору «Китайській Міст»

204 січня 2021 року на платформі Освітньо-культурного центру «Інституту Конфуція» Університету Ушинського та Харбінського інженерного університету (ХІУ) відбулася урочиста онлайн-церемонія відкриття зимового мовного табору «Китайській Міст», у якому взяли участь понад 60 учнів закладів загальної середньої освіти.

В Університеті Ушинського проведено регіональний тур ХХ Всеукраїнського конкурсу «Міст китайської мови» Південного регіону

118 грудня 2020 року Освітньо-культурний центр «Інститут Конфуція» провів регіональний відбірковий тур ХХ Всеукраїнського конкурсу «Міст китайської мови» Південного регіону, в якому взяли участь студенти й викладачі Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського, а також слухачі курсів китайської мови і культури.

На платформі «Інституту Конфуція» Університету Ушинського відбувся міжнародний тестовий екзамен з китайської мови HSK

212 грудня 2020 року Освітньо-культурний центр «Інститут Конфуція» Університету Ушинського успішно провів стандартизований багаторівневий міжнародний тест HSK на знання китайського мови у дистанційній формі. У шести рівнях тесту HSK взяли участь 22 кандидати з усіх регіонів України.

Сторінка 1 із 10