Асоціації випускників

Союз випускників
Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція» Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського»
та Харбінського інженерного університету

Союз випускників Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція» Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» та Харбінського інженерного університету був утворений в межах реалізації спільного українсько-китайського проекту відповідно до п.7.2.10 Угоди про співпрацю зазначених вище закладів вищої освіти від 26.09.2017 року.

Союз випускників Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція» Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» та Харбінського інженерного університету (далі – Союз випускників) є добровільним об`єднанням громадян України, які навчалися/працювали в Освітньо-культурному центрі «Інститут Конфуція» Університету Ушинського. Функціонування Союзу випускників здійснюється на підставі Статуту.

Метою діяльності об`єднання є зміцнення зв`язків та співпраці між випускниками українських та китайських університетів, сприяння розвитку взаєморозуміння та дружби народів КНР та України.

Основними завданнями Союзу випускників є: створення умов для розширення ділових контактів між випускниками різних програм Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція»; установлення зворотного зв`язку з ними для покращання якості підготовки кадрів; сприяння обміну інформаційними технологіями, реалізації нових проектів, проведенню різних освітніх, культурних та інформаційних китайсько-українських заходів.

Для оперативного вирішення питань діяльності Союзу випускників, за погодженням Університету Ушинського та Харбінського інженерного університету, було утворено Раду випускників, до складу якої увійшли:

- Чебикін Олексій Якович, ректор Університету Ушинського, почесний голова Ради;

- Дін Сінь, співдиректор Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція» з китайського боку, голова Ради;

- Попова Олександра Володимирівна, співдиректор Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція» з китайського боку, заступник голови Ради;

- Фан Лінь, викладач китайської мови Університету Ушинського, член Ради;

- Сунь Сяоцзінь, відповідальна особа Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція», член Ради;

- Стоянова Тетяна Володимирівна, старший секретар Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція», член Ради;

- Сальникова Діана, студентка факультету іноземних мов Університету Ушинського, відповідальна з питань стипендіальних програм навчання в Харбінському інженерному університеті, член Ради;

- Цзінь Лулу, викладач китайської мови у філії Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція», генеральний секретар Ради;

- Лю Їге, учитель китайської мови у початковій школі філії Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція», заступник секретаря Ради.

Членами правління Ради також є китайські викладачі «Інституту Конфуція» Університету Ушинського та українські викладачі у його філіях.

Контакти Союзу випускників:

м. Одеса, вул. Єврейська, 25.

Телефони: +38-093-14-22-323; +38-097-888-32-86.

З питань вступу до Союзу випускників Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція» Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» та Харбінського інженерного університету звертатися до члена правління Ради - Стоянової Тетяни Володимирівни, тел.: +38-093-14-22-323 або за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Успішний виступ слухачів Інституту Конфуція Університету Ушинського на міжнародному конкурсі

20 травня 2020 року в дистанційному режимі відбувся Всеукраїнський етап Міжнародного конкурсу «Міст китайської мови», у якому взяли участь студенти Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського й учні спеціалізованих класів Конфуція закладів освіти, які є університетськими партнерами.

ПОЛОЖЕННЯ про освітньо-культурний центр «Інститут Конфуція» при Державному закладі «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського»

1. Загальні положення

Освітньо-культурний центр «Інститут Конфуція» (далі – Центр) утворений відповідно до Закону України “Про вищу освіту” від 17.01.2002 № 2984-III, «Про культуру» від 14.12.2010 № 2778-VI, положень Указу Президента України від 27 жовтня 2010 року № 979/2010 «Питання Української частини Комісії зі співпраці між Україною та Китайською Народною Республікою», наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 20 березня 2012 року № 315 «Про затвердження Переліку пріоритетних напрямів освіти і науки щодо навчання студентів та аспірантів, стажування наукових і науково-педагогічних працівників у провідних вищих навчальних закладах та наукових установах за кордоном у 2012 році», Угоди між Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України та Міністерством освіти Китайської Народної Республіки від 28 березня 2012 року в м. Санья «Про співпрацю в галузі освіти» та інших нормативно-правових актів на базі Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського».

План заходів Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція» на 2019 – 2020 н. р

План заходів Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція»

на 2019 – 2020 н. р.

п⁄п

Дата

Назва заходу

 

Місце проведення

Акція «Українська-китайська весна»: разом проти коронавірусу

На початку березня 2020 року Освітньо-культурний центр «Інститут Конфуція» Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського, в межах реалізації міжнародного проєкту, організував проведення акції на підтримку хворих на коронавірус в Китаї та Україні «Українсько-китайська весна», що відбулася в Одеському концерт-холі «Палладіум».

ПРОФОРІНТАЦІЙНА АКЦІЯ УНІВЕРСИТЕТУ УШИНСЬКОГО

27 лютого 2020 року представники психологічної служби та секретаріату Освітньо-культурного центру КНР «Інститут Конфуція» Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського взяли участь у профорієнтаційній кампанії в Одеській гімназії №8 Одеської міської ради Одеської області.

Тренування з техніки безпеки студентів Університету Ушинського

7 лютого 2020 року в межах заходів цивільного захисту і протепожежноїтбезпеки Університету Ушинського відбулося тренування науково-педагогічних
працівників та студентів факультету іноземних мов та слухачів Освітньо-культурного центру КНР “Інститут Конфуція”.

ПРОГРАМА Святкового концерту «Весна Чотирьох морів», присвяченого Китайському 2020 Новому року

Дата проведення: 5 лютого 2020 року

Місце проведення: Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. С. Василька (адреса: м. Одеса, вул. Пастера, 15)

Організатор: Одеська асоціація китайських бізнесменів

Організаторська підтримка від української сторони: «Інститут Конфуція» Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського», Одеська національна музична академія імені А. В. Нежданової 

Спонсори: Управління закордонних справ Китаю, Державна рада КНР, Всекитайська федерація повернених китайців-емігрантів, Генеральне Консульство КНР в м. Одеса, Українсько-китайська торгово-промисловою палата в Одесі, Китайська металургійна інженерна груп

Учасники: представники дипломатичного корпусу КНР, муніципалітету міста Одеси й області, китайської діаспори та бізнес-еліти, студенти і викладачі Університету Ушинського та Одеської національної музичної академії імені А. В. Нежданової, представники ЗМІ.

Сторінка 1 із 8

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського