Результати успішної участі здобувачів вищої освіти та слухачів у Всеукраїнському конкурсі творів на тему «Китай моїми очима»

фото4

25 червня 2021 року в дистанційному режимі відбулося підведення підсумків та нагородження учасників Всеукраїнського конкурсі творів «Китай моїми очима», в якому взяли участь понад 200 осіб з усіх верств населення України, включаючи здобувачів освіти, науковців, представників ділових кіл та ЗМІ.

Літній табір в Освітньо-культурному центрі "Інститут Конфуція" м. Одеси

photo5384057937707774715У період з 14 по 25 червня 2021 року Освітньо-культурний центр «Інститут Конфуція» Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського проводив літній табір для учнів філіалів.

Протягом двох тижнів учні вивчали основи китайської мови, поліпшували свої навички з читання і мови, цілком занурювалися в культуру Піднебесної. Викладачі та студенти провели майстер-класи ієрогліфіки «Напиши імʼя своє... китайською мовою», практикум малювання «Чарівні фарби боді-арту», продемонстрували чайну церемонію за китайськими традиціями і навіть відвідали музей Західного і Східного мистецтва. Найцікавішими для учнів були участь у квесті та конкурсі «Міст Китайської мови».

Успішний виступ студентів факультету іноземних мов Університету Ушинського на міжнародному конкурсі «Міст китайської мови»

фото428 травня 2021 року в дистанційному режимі відбувся Всеукраїнський етап Міжнародного конкурсу «Міст китайської мови», в якому взяли участь студенти Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського й учні спеціалізованих класів Конфуція закладів освіти, які є університетськими партнерами.

Факультет іноземних мов Університету Ушинського провів серію презентацій до 25-річчя Конституції України

фото 1Наприкінці травня 2021 року учасники освітнього процесу факультету іноземних мов Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського в межах відзначення 25-ої річниці Конституції України підготували кроскультурний захід – серію презентацій про історію, політичний устрій Української держави та розвиток її міжнародних зв`язків.

Освітньо-культурний центр "Інститут Конфуція" презентує Університет Ушинського в Зеленому театрі м. Одеси

123 травня 2021 року Освітньо-культурний центр «Інститут Конфуція» Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського презентував свою діяльність та освітньо-культурні програми на заході «Іграріум» у Зеленому театрі м. Одеси.

Перемога студентки факультету іноземних мов Університету Ушинського на конкурсі наукових робіт

mЗа результатами ІІ туру Всеукраїнського конкурсу наукових робіт зі «Східних мов» у 2020/2021 навчальному році, який проводився Київським національним лінгвістичним університетом 18.03.2021 року, здобувачка першого (бакалаврського) рівня за спеціальністю 014 Середня освіта (Мова і література (китайська)) Нікітіна Тетяна Вікторівна, яка навчається в Університеті Ушинського на 4 курсі, посіла ІІ призове місце.

Наукова онлайн конференція «Актуальні проблеми філології і професійної підготовки фахівців у полікультурному просторі»

1

12-13 квітня 2021 року кафедрою перекладу і теоретичної та прикладної лінгвістики Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського», Харбінським інженерним університетом, секцією теоретичної та прикладної лінгвістики Південного наукового центру НАН України і МОН України було проведено VІІ Міжнародну наукову онлайн конференцію «Актуальні проблеми філології і професійної підготовки фахівців у полікультурному просторі». Форум відбувся за підтримки та участі Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція» Університету Ушинського й аспірантів, які навчаються за спеціальністю 015 Професійна освіта (за спеціалізаціями).

«Українська-китайська весна» - у відеоформаті

hЩороку у березні Інститут Конфуція Університету Ушинського проводить фестивальний захід «Українсько-Китайська весна». Цьогоріч у зв’язку з пандемією не було можливості широко провести цей традиційний захід у великому колі школярів, студентів, викладачів, ректорату, представників регіональних та міських органів влади, Генерального Консульства КНР в Одесі. Проте ініціатори з Інституту Конфуція університету вирішили провести святкування у відеоформаті, щоб кожна людина мала можливість доєднатися до  нашої великої Українсько-китайської родини.

Сторінка 1 із 11

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського