З українським Новим 2019 роком привітав ректор Університету Ушинського Генерального Консула КНР в Одесі

28 грудня 2018 року ректор Університету Ушинського Олексій Якович Чебикін та керівництво Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція» відвідали Генеральне Консульство КНР в м. Одесі з нагоди привітання дипломатичного корпусу Китаю з прийдешніми новорічними святами.

“Один пояс-один шлях”: перша всесвітня виставка Ван Сіньюаня у м. Одесі

15 грудня 2018 року, за підтримки Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція» Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського, відбулося відкриття всесвітньої виставки відомого китайського художника Ван Сіньюаня “Одни пояс — один шлях” у Музеї західного і східного мистецтва.

ІНІЦІАТИВИ УНІВЕРСИТЕТУ УШИНСЬКОГО ПІДТРИМАНІ ХІІІ МІЖНАРОДНОЇ КОНФЕРЕНЦІЮ ІНСТИТУТІВ КОНФУЦІЯ В КНР

Важливі ініціативи Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського, запропоновані ректором академіком Олексієм Чебикіним і співдиректорами Освітньо-культурного центру “Інституту Конфуція” Дін Сінем і Олександрою Поповою, були уважно розглянуті та схвально підтримані на ХІІІ Міжнародній конференції Інститутів Конфуція, що відбулася 3-6 грудня 2018 року у м. Ченду в КНР.

Всеукраїнський тренінг підвищення кваліфікації волонтерів-викладачів із КНР

17-18 листопада 2018 року на базі «Інституту Конфуція» Університету Ушинського вдруге відбувся Всеукраїнський тренінг «Підвищення кваліфікації волонтерів із КНР», учасниками якого стали іноземні викладачі китайської мови закладів освіти України.

Університет Ушинського за китайськими традиціями привітав одеситів з Днем міста

Освітньо-культурний центр Інституту Конфуція Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського оригінально привітав одеситів з Днем міста. Так, 2 вересня 2018 року в Одеському міському саду викладачі та студенти університетського центру організували фотовиставку "Пізнай Китай разом з нами", провели конкурс з порівняння визначних пам`яток міста Одеси та міста Харбіну, а також майстер-клас з ієрогліфіки, під час якого учили гостей свята писати китайською вітання з дня народження Південної Пальмири.

ПОЛОЖЕННЯ про освітньо-культурний центр «Інститут Конфуція» при Державному закладі «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського»

1. Загальні положення

Освітньо-культурний центр «Інститут Конфуція» (далі – Центр) утворений відповідно до Закону України “Про вищу освіту” від 17.01.2002 № 2984-III, «Про культуру» від 14.12.2010 № 2778-VI, положень Указу Президента України від 27 жовтня 2010 року № 979/2010 «Питання Української частини Комісії зі співпраці між Україною та Китайською Народною Республікою», наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 20 березня 2012 року № 315 «Про затвердження Переліку пріоритетних напрямів освіти і науки щодо навчання студентів та аспірантів, стажування наукових і науково-педагогічних працівників у провідних вищих навчальних закладах та наукових установах за кордоном у 2012 році», Угоди між Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України та Міністерством освіти Китайської Народної Республіки від 28 березня 2012 року в м. Санья «Про співпрацю в галузі освіти» та інших нормативно-правових актів на базі Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського».

План заходів Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція» на 2019 – 2020 н. р

План заходів Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція»

на 2019 – 2020 н. р.

п⁄п

Назва заходу

Місце проведення

Акція «Українська-китайська весна»: разом проти коронавірусу

На початку березня 2020 року Освітньо-культурний центр «Інститут Конфуція» Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського, в межах реалізації міжнародного проєкту, організував проведення акції на підтримку хворих на коронавірус в Китаї та Україні «Українсько-китайська весна», що відбулася в Одеському концерт-холі «Палладіум».

Сторінка 1 із 10