«ІНСТИТУТ КОНФУЦІЯ» УНІВЕРСИТЕТУ УШИНСЬКОГО ОТРИМАВ СЕРТИФІКАТ ВІД КНР НА ПРОВАДЖЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ НА ОНОВЛЕНІЙ ПЛАТФОРМІ

1Освітньо-культурний центр «Інститут Конфуція» Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського отримав дозвіл від КНР на провадження своєї діяльності на оновленій платформі, що засвідчує відповідний сертифікат Міжнародного освітнього фонду китайської мови. Офіційним партнером у реалізації міжнародного проєкту Університету Ушинського з китайської сторони виступає Харбінський інженерний університет.

Урочисте онлайн-відкриття Класу Конфуція на базі Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція» Університету Ушинського

2Уперше в Південному регіоні України відбулося урочисте відкриття Класу Конфуція в Одеській спеціалізованій школі №117 на базі Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція» Університету Ушинського!

Робоча нарада членів кабінету «Інституту Конфуція»

ngerb2 жовтня 2020 року на факультеті іноземних мов відбулась робоча нарада представників Кабінету Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція» Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського в межах рекомендацій та підсумків річної звітної конференції з огляду на реструктуризацію адміністративних органів КНР з управління розповсюдження китайської мови.

Відбулася підсумкова конференція «Інституту Конфуція» Університету Ушинського і Харбінського інженерного університету

IMG_359330 вересня 2020 р. у форматі відеоконференції відбулися збори Ради Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція» Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського.

Університет Ушинського відзначив Міжнародний день Інститутів Конфуція та привітав китайських партнерів з 71-річницею створення КНР

IMG_351929 вересня 2020 року у Літньому театрі м. Одеси Освітньо-культурний центр «Інститут Конфуція» всьоме відзначив Міжнародний день Інститутів Конфуція, в якому взяли участь студенти й викладачі Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського, а також слухачі курсів китайської мови.

Університет Ушинського та Освітньо-культурний центр «Інститут Конфуція» взяли участь у фестивалі «Museum.Fest»

1Освітньо-культурний центр Інституту Конфуція Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського взяв участь у фестивалі «Museum.Fest», що вперше відбувся в Україні і вперше – в Одесі! Так, 19 – 20 вересня 2020 року в Зеленому театрі «Інститут Конфуція» Університету Ушинського привітав одеситів і гостей міста з 5-м ювілейним сезоном в Зеленому театрі, до якого завітали представники десятків музеїв зі всієї країни, щоб показати, здивувати і надихнути своїми грандіозними експозиціями та сучасними інтерактивами для дітей і дорослих.

Університет Ушинського за китайськими традиціями привітав одеситів з Днем міста

Освітньо-культурний центр "Інститут Конфуція"

Університет Ушинського за китайськими традиціями привітав одеситів з Днем міста

Асоціації випускників

Союз випускників
Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція» Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського»
та Харбінського інженерного університету

Союз випускників Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція» Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» та Харбінського інженерного університету був утворений в межах реалізації спільного українсько-китайського проекту відповідно до п.7.2.10 Угоди про співпрацю зазначених вище закладів вищої освіти від 26.09.2017 року.

Союз випускників Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція» Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» та Харбінського інженерного університету (далі – Союз випускників) є добровільним об`єднанням громадян України, які навчалися/працювали в Освітньо-культурному центрі «Інститут Конфуція» Університету Ушинського. Функціонування Союзу випускників здійснюється на підставі Статуту.

Метою діяльності об`єднання є зміцнення зв`язків та співпраці між випускниками українських та китайських університетів, сприяння розвитку взаєморозуміння та дружби народів КНР та України.

Основними завданнями Союзу випускників є: створення умов для розширення ділових контактів між випускниками різних програм Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція»; установлення зворотного зв`язку з ними для покращання якості підготовки кадрів; сприяння обміну інформаційними технологіями, реалізації нових проектів, проведенню різних освітніх, культурних та інформаційних китайсько-українських заходів.

Для оперативного вирішення питань діяльності Союзу випускників, за погодженням Університету Ушинського та Харбінського інженерного університету, було утворено Раду випускників, до складу якої увійшли:

- Чебикін Олексій Якович, ректор Університету Ушинського, почесний голова Ради;

- Дін Сінь, співдиректор Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція» з китайського боку, голова Ради;

- Попова Олександра Володимирівна, співдиректор Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція» з китайського боку, заступник голови Ради;

- Фан Лінь, викладач китайської мови Університету Ушинського, член Ради;

- Сунь Сяоцзінь, відповідальна особа Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція», член Ради;

- Стоянова Тетяна Володимирівна, старший секретар Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція», член Ради;

- Сальникова Діана, студентка факультету іноземних мов Університету Ушинського, відповідальна з питань стипендіальних програм навчання в Харбінському інженерному університеті, член Ради;

- Цзінь Лулу, викладач китайської мови у філії Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція», генеральний секретар Ради;

- Лю Їге, учитель китайської мови у початковій школі філії Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція», заступник секретаря Ради.

Членами правління Ради також є китайські викладачі «Інституту Конфуція» Університету Ушинського та українські викладачі у його філіях.

Контакти Союзу випускників:

м. Одеса, вул. Єврейська, 25.

Телефони: +38-093-14-22-323; +38-097-888-32-86.

З питань вступу до Союзу випускників Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція» Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» та Харбінського інженерного університету звертатися до члена правління Ради - Стоянової Тетяни Володимирівни, тел.: +38-093-14-22-323 або за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сторінка 1 із 9

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського