Китайсько-українська весна в Університеті Ушинського 16 березня 2023 року

116 березня 2023 року Освітньо-культурний центр «Інститут Конфуція» Університету Ушинського провів урочистий захід «Китайсько-українська весна», який відвідали проректор із соціально-гуманітарної та науково-педагогічної роботи Андрій НАЧЕВ, секретаріат «Інституту Конфуція», представники студентської ради та здобувачі вищої освіти.

Нагорода учасників конкурсу «Китайський міст»

118 січня 2023 року відбулася урочиста церемонія нагороди переможців І туру мовних змагань «Китайській міст» на платформі Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція». З цією подією всіх привітала декан факультету іноземних мов Олександра Попова, директор відділу міжнародних зв’язків Університету Ушинського Олександра Моргун і старший викладач Лі Сюелу (Харбінський інженерний університет, КНР).

Освітньо-культурний центр "Інститут Конфуція" Університету Ушинського розпочинає зимовий мовний табір

109 січня 2023 року Освітньо-культурний центр «Інститут Конфуція» традиційно на платформі Харбінського інженерного університету розпочав зимовий мовний табір, в якому щорічно беруть участь студенти Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського й слухачі лінгвокультурної підготовки. Зі святом усіх привітала декан факультету іноземних мов Олександра Попова.

Засідання ради «Інституту Конфуція» 3 - го скликання – 2022

120 жовтня 2022 року відбулося засідання Ради Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція» в онлайн-режимі. Партнери з Харбінського інженерного університету оцінили роботу Центру за 2021 рік. Незважаючи на продовження пандемії коронавируса COVID-19 та воєнні дії в Україні, «Інститут Конфуція» продовжував активно функціонувати на вдосконалених цифрових платформах і досяг значних результатів у галузі культури, освіти і науки.

乌克兰南方师范大学孔子学院成功举办“孔子学院

01乌克兰南方师范大学孔子学院成功举办“孔子学院
- 庆祝国际孔子学院日 -
2022年9月30日,乌克兰南方师范大学孔子学院在敖德萨市孔子学院本部举办了庆祝国际孔子学院日活动。此次活动邀请到了乌克兰南方师范大学副校长、政治科学博士、音乐教授安娜·瓦切斯拉夫沃纳及外语系院长、孔子学院院长波波女士。哈尔滨工程大学国际交流合作丁昕副处长通过视频表达了对此次活动的祝贺。乌克兰南方师范大学的教师和学生们参加了本次孔院日活动。

Освітньо-культурний центр "Інститут Конфуція" Університету Ушинського відзначив Міжнародний день Інститутів Конфуція

630 вересня 2022 року Освітньо-культурний центр «Інститут Конфуція» у дев'ятий раз відзначив Міжнародний день Інститутів Конфуція, в якому взяли участь студенти й викладачі Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського.

Звітна конференція директорів інститутів конфуція – 2022

119 вересня 2022 року відбувся міжнародний онлайн-форум директорів Інститутів Конфуція, організатором якого виступила організація з питань викладання іноземних мов та наукових досліджень КНР (Foreign Language Teaching and Research Press). З привітальною промовою виступив Віце-президент і Генеральний секретар Китайського міжнародного освітнього фонду пан Чжао Ліншань.

ВІДКРИТА ОНЛАЙН-ЛЕКЦІЯ «ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ КНР»

фото111 травня 2022 року в межах заходів з нагоди Дня науки за підтримки Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція» Університету Ушинського лектор китайського університету-партнеру провів відкриту онлайн-лекцію «Перспективи розвитку КНР» для здобувачів першого, другого і третього рівнів вищої освіти. До цієї події також долучилися науково-педагогічні працівники кафедри перекладу і теоретичної та прикладної лінгвістики і кафедри західних і східних мов та методики їх навчання. Кількість учасників становила 84 особи.

Сторінка 1 із 13

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського