Освітньо-культурний центр "Інститут Конфуція" Університету Ушинського відзначив Міжнародний день Інститутів Конфуція

1129 вересня 2021 року у Літньому театрі м. Одеси Освітньо-культурний центр «Інститут Конфуція» відзначив Міжнародний день Інститутів Конфуція, у якому взяли участь студенти й викладачі Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського, слухачі курсів китайської мови, учні закладів освіти та інші.

«Інститут Конфуція» Університету Ушинського на фестивалі «Аромат осені»

фото 126 вересня 2021 року Освітньо-культурний центр «Інститут Конфуція» Університету Ушинського презентував свою діяльність та освітньо-культурні програми на опен-ейр фестивалі «Аромат осені» у Ботанічному саду м. Одеси.

В Університеті Ушинського проведено семінар-нараду для китайських викладачів «Новий семестр – нові виклики»

фото 323 вересня 2021 року керівництвом Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція», представниками студентської ради було проведено офіційну зустріч 23-х викладачів китайської мови, які прибули з Китайської Народної Республіки для забезпечення освітнього процесу в його філіях, а також на факультеті іноземних мов Університету Ушинського.

Університету Ушинського організував свято осені в «Класі Конфуція»

фото 322 вересня 2021 року співробітники та студенти «Інституту Конфуція» Університету Ушинського організували традиційне китайське свято з нагоди відзначення середини осені для слухачів «Класу Конфуція» Одеської спеціалізованої школи № 117 І-ІІІ ступенів.

Університет Ушинського та Освітньо-культурний центр «Інститут Конфуція» взяли участь у фестивалі «Великий дитячий день»

фото 104-05 вересня 2021 року Освітньо-культурний центр «Інститут Конфуція» Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського презентував свою діяльність та освітньо-культурні програми на заході «Великий дитячий день» у Зеленому театрі м. Одеси.

Університет Ушинського за китайськими традиціями привітав одеситів із Днем міста

photo12 вересня 2021 року Освітньо-культурний центр «Інститут Конфуція», студентська рада, викладачі та студенти факультету іноземних мов Університету Ушинського, у межах відзначення Дня міста Одеси, підготували та провели для одеситів та гостей Південної Пальмири у середмісті низку цікавих заходів, зокрема: тренінг усної китайської мови «Я вас вітаю...», майстер-клас ієрогліфіки «Напиши імʼя своє...китайською», практикум малювання «Чарівні фарби боді-арту», чайну церемонію за китайськими традиціями, презентацію навчальної китайської літератури та інформаційних буклетів, а також консультації випускників шкіл з питань вступу на навчання за спеціальностями «Середня освіта. Мова і література (китайська, англійська, корейська, турецька)», «Філологія» (германські мови та літератури (переклад включно) і східні мови та літератури (переклад включно).

Результати успішної участі здобувачів вищої освіти та слухачів у Всеукраїнському конкурсі творів на тему «Китай моїми очима»

фото4

25 червня 2021 року в дистанційному режимі відбулося підведення підсумків та нагородження учасників Всеукраїнського конкурсі творів «Китай моїми очима», в якому взяли участь понад 200 осіб з усіх верств населення України, включаючи здобувачів освіти, науковців, представників ділових кіл та ЗМІ.

Літній табір в Освітньо-культурному центрі "Інститут Конфуція" м. Одеси

photo5384057937707774715У період з 14 по 25 червня 2021 року Освітньо-культурний центр «Інститут Конфуція» Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського проводив літній табір для учнів філіалів.

Протягом двох тижнів учні вивчали основи китайської мови, поліпшували свої навички з читання і мови, цілком занурювалися в культуру Піднебесної. Викладачі та студенти провели майстер-класи ієрогліфіки «Напиши імʼя своє... китайською мовою», практикум малювання «Чарівні фарби боді-арту», продемонстрували чайну церемонію за китайськими традиціями і навіть відвідали музей Західного і Східного мистецтва. Найцікавішими для учнів були участь у квесті та конкурсі «Міст Китайської мови».

Сторінка 1 із 11

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського