Тема наукової роботи «Творчі ігри як метод формування екологічної свідомості дітей старшого дошкільного віку». Бажаємо незгасимого оптимізму, творчої наснаги та нових наукових здобутків. Професорсько-викладацький колектив кафедри теорії та методики дошкільної освіти Університету Ушинського вітає з перемогою (1 місце) у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт, здобувачку 4-го курсу спеціальності 012 «Дошкільна освіта» Валерію САРАЖАН та наукового керівника, доцентку кафедри теорії та методики дошкільної освіти Ірину ПОПОПОВУ.