Інститут післядипломної освіти та сертифікації

Інститут післядипломної освіти та сертифікації створено в 2016 році у результаті реорганізації факультету післядипломної освіти та роботи з іноземними громадянами.

Інститут післядипломної освіти та сертифікації:

• -здійснює забезпечення фахового вдосконалення, поглиблення, розширення і оновлення професійних знань, умінь / навичок педагогічних, інженерно-педагогічних, науково-педагогічних працівників і управлінських кадрів у галузі освіти, працівників методичних відділів, спеціалістів психологічних служб iз ліцензованих в університеті спеціальностей відповідно до Переліку галузей знань і спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року № 266.
  • -проводить сертифікацію з метою оцінювання здатності педагогічних працівників системи дошкільної, середньої та професійної (професійно-технічної) і вищої освіти здійснювати педагогічну діяльність у відповідності до професійних стандартів педагогічної діяльності.

Інститут включає 3 відділення, які здійснюють планування та організацію навчального процесу, проводять просвітницько-пропагандистську, інформаційно-аналітичну та експертну роботу, а саме:

• -відділення перепідготовки кадрів зі спеціальності 053 «Психологія» (завідувач – доктор психологічних наук, професор Саннікова Ольга Павлівна, тел. +38 (048) 705-46-71);
  • -відділення підвищення кваліфікації;
  • -підготовче відділення для іноземних громадян (завідувач – Десятник Діна Анатоліївна, тел. +38 (048) 732-09-78).

Директор Інституту – доктор політичних наук, професор Гедікова Наталя Пилипівна, тел. +38 (048) 718-57-23; 096-587-99-69.

Інститут здійснює підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації фахівців за наступними напрямами і спеціальностями:

• -Перепідготовка спеціалістів (друга вища освіта) за спеціальністю  053 «Психологія» здійснюється відповідно до розроблених та затверджених в університеті навчальних планів та згідно чинного законодавства «Про вищу освіту». Навчання за цією спеціальністю надає можливість слухачам на базі повної вищої освіти отримати другу професію. Форма навчання – денна, заочна.
  • -Спеціалізація, перепідготовка, підвищення кваліфікації, стажування педагогічних, науково-педагогічних працівників і управлінських кадрів в галузі освіти, працівників методичних відділів, спеціалістів психологічних служб за акредитованими спеціальностями забезпечується короткотерміновими і довгостроковими курсами підвищення кваліфікації.

Підготовка, перепідготовка й підвищення кваліфікації фахівців здійснюється за кошти фізичних та юридичних осіб на підставі укладених договорів / контрактів. Після успішного закінчення навчання видається свідоцтво державного зразка.

• -Підготовка іноземних громадян до вступу у вищі навчальні заклади здійснюється за гуманітарним, природничим та іншими напрямами. Навчання здійснюється за бажанням іноземних громадян українською або російською мовами;

Наша адреса:

Україна, місто Одеса, 65029, вул. Ніщинського 1,

телефон +38 (048) 718-57-23; 096-587-99-69.

Останнє оновлення: Четвер, 18 травня 2017, 16:57