Благодійний ярмарок для збору коштів на парафін для ЗСУ!

228 лютого 2024 року в Головному корпусі Університету Ушинського студенти факультету іноземних мов провели благодійний ярмарок для збору коштів на парафін для ЗСУ!

Клас Конфуція при ОДЕСЬКОМУ ЛІЦЕЇ №117

11Виставка художніх робіт «Мир для України»

Китайсько-українська весна в Університеті Ушинського

115 лютого 2024 року Освітньо-культурний центр «Інститут Конфуція» Університету Ушинського провів урочистий захід «Китайсько-українська весна», який відвідали ректор Андрій КРАСНОЖОН, проректор з наукової роботи Ганна МУЗИЧЕНКО, представники студентської ради та здобувачі вищої освіти.

Клас Конфуція при ОДЕСЬКОМУ ЛІЦЕЇ №117. Китайський Новий рік

112 січня 2022 року «Клас Конфуція» при Одеському ліцеї №117 на базі ОКЦ «Інституту Конфуція» Університету Ушинського провів урочистий захід «Китайський Новий рік – рік Зеленого Дерев'яного Дракона»

Доєднаємося до китайського свята разом з учнями Одеського ліцею №117!

121 грудня на базі Одеського ліцею №117 відбулось урочисте підбиття підсумків навчального 2023 року, на якому учні класу Конфуція поділились своїми успіхами у вивченні китайської мови, та кращі з них були нагороджені грамотами й подарунками за сумлінне навчання.

Нагорода за участь у загальнонаціональному конкурсі «Українська мова – мова єднання»!

122 листопада 2023 року відбулася зустріч декана факультету іноземних мов з головою Одеської обласної організації Національної спілки журналістів України Ю. А. Работіним, керівником проєкту «Клуб юних Нобелістів» В. В. Гнатенком та головою Одеської асоціації китайських бізнесменів паном Цюй Бо, якій наразі виконує функції представника дипломатичного корпусу КНР в Одесі.

Освітньо-культурний центр "Інститут Конфуція" Університету Ушинського за традицією відзначив Міжнародний день Інститутів Конфуція

106 жовтня 2023 року Освітньо-культурний центр «Інститут Конфуція» в десятий раз відзначив Міжнародний день Інститутів Конфуція, в якому взяли участь студенти й викладачі Університету Ушинського.

День створення КНР і День захисника та захисниць України

14 жовтня 2023 року відбувся урочистий захід, присвячений Дню захисників та захисниць України і Дню створення КНР!

Сторінка 1 із 14