Освітньо-культурний центр "Інститут Конфуція"

«Україна – Китай»: перспективні інвестиції на сучасному етапі розвитку

12 вересня 2017 року в конференц-залі Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція» Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського» відбувся форум з питань інвестицій, за участі китайської делегації району Баоань, у межах міжнародного проекту «Один пояс – один шлях», ініційованого Урядом КНР.

З китайського боку у заході взяли участь: пан Чжан Чжибіао, голова делегації, директор постійного комітету Народного конгресу району Баоань; пан Чжан Юй, очільник бюро Баоаньського управління зв'язків з громадськістю; пан Лу Цзісянь, заступник директора Агенції з інвестицій району Баоань; пан Хуан Тяїге, директор Спілки народних лікарень району Баоань; пан Лі Сяосі, експерт з інвестицій Агенції з інвестицій району Баоань.

Українську сторону на міжнародному заході представили: академік Олексій Якович Чебикін, ректор Університету Ушинського, який виступив модератором форуму, Боєва Світлана Юріївна, директор департаменту міжнародних зв'язків Одеської міської ради; Приходько Інна Олексіївна, заступник директора депратаменту охорони здоров`я Одеської міської ради,  фахівці відділу міжнародних відносин, евроінтергації та логістики ДП «Адміністрації морських портів України»; представники департаменту економічного розвитку Одеської міської ради, а також одеських вишів.

Серед перспективних векторів міжнародної кооперації між Україною і Китаєм учасниками форуму були визначені такі:

  1. Інвестиційні можливості (економічні, структурні, траснпортні, будівельні, медичні, освітньо-наукові та ін.) розвитку району Баоань КНР;
  2. Інноваційні технології у виробництві суднобудівних бетонів (професор Заволока М. В., кафедра виробництва будівельних виробів і конструкцій Одеської державної академії будівництва і архітектури);
  3. Інноваційні перспективи виробництва датчиків сейсмічного сигналу і звуку (професор О. Р. Гохман, доц. Жуковський В. К., кафедра фізики Університету Ушинського);
  4. Інноваційні технології в агрохімії, інженерному програмному забезпеченні і сенсориці (професор Голованов В. В., кафедра фізики Університету Ушинського);
  5. Досягнення в галузі радіаційної безпеки та створення нових нанопристроїв (професор Ків А. Ю., кафедра інноваційних технологій і методики навчання природничих дисциплін Університету Ушинського):
  6. Логістика в контексті програми «Одни пояс — одни шлях»: морські перевозки (професор Постан М. Я., кафедра менеджмента і маркетинга на морському траспорті Одеського національного морського універистету) та ін.

За результатами заходу був ухвалений Меморандум щодо взаєморозуміння між Освітньо-культурним центром «Інститут Конфуція» Університету Ушинського та Агенцією з інвестицій району Баоань КНР, метою якого є встановлення та розвиток довгострокової взаємовигідної міжнародної співпраці щодо обміну інформацією у сфері інвестицій та реалізація потенційних інвестиційних проектів між установами та спеціалістами сторін з метою сприяння економічному розвитку обох країн.   

Отже, форум безумовно сприяв налагодженню зв’язків між представниками українських і китайських ділових кіл, органів місцевого самоврядування, наукових і освітніх центрів, залученню інвестицій у економіку, а також зміцненню дружніх стосунків і співпраці між КНР та Україною.

Директор «Інституту Конфуція» від українського боку О. В. Попова

 

Директор «Інституту Конфуція» від китайського боку Дін Сінь

Останнє оновлення: П'ятниця, 15 вересня 2017, 11:44

«Інститут Конфуція» Університету Ушинського на Дні міста Одеса!

2 вересня 2017 року Освітньо-культурний центр «Інститут Конфуція» Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського за підтримки деканату іноземних мов провів урочистий захід, присвячений Дню народження міста Одеса, в районі Пам'ятника загиблим морякам і судам Чорноморського морського пароплавства.

Захід відвідали представники Генерального Консульства КНР у м. Одеса та привітали організаторів. Програмою заходу було передбачено: фотосесія мешканців Південної Пальміри в китайських національних костюмах за участю «дракона» і «панди», робота виставкових палаток «Пізнай Китай разом з нами» і студія ієрогліфіки «Напиши ім’я своє…китайською мовою».

Відвідувачі події, серед яких були студенти вищих навчальних закладів, школярі та цінителі китайської культури, із захопленням брали участь у конкурсі найкращого побажання улюбленому місту «Бажаю тобі, улюблена Одесо…».

Неабиякий інтерес у публіки викликали майстер-класи:

  1. Тренінг з усного китайського мовлення «Я вас вітаю…» (в межах створення відеофонду «Інституту Конфуція»);
  2. «Чарівні фарби боді-арту»: практикум малювання ієрогліфів та інших національних символів на руках й обличчі гостей заходу.

Атмосфера заходу притягувала одеситів до події та передбачала формат невимушеної бесіди. У межах свята одеситам та гостям міста було надано консультації з питань культурознавства та країнознавства Піднебесної та прокоментовано змістову лінію стипендіальних програм «Інституту Конфуція» Університету Ушинського.

Подібні заходи сприяють налагодженню міжкультурної комунікації між двома країнами – Україною і Китаєм, зміцненню дружби між студентською молоддю України.

 

 

Директор «Інституту Конфуція» з українського боку О. В. Попова

Директор «Інституту Конфуція» з китайського боку Дін Сінь

Останнє оновлення: Вівторок, 05 вересня 2017, 17:17

УСПІХИ СТУДЕНТІВ УНІВЕРСИТУ УШИНСЬКОГО НА КОНКУРСІ «МІСТ КИТАЙСЬКОЇ МОВИ»

З 11 по 12 травня 2017 року в м. Києві проходив Всеукраїнський етап Міжнародного конкурсу «Міст китайської мови», в якому взяли участь студенти Університету Ушинського.

Детальніше...

Останнє оновлення: Четвер, 01 червня 2017, 14:57

НА ОДЕЩИНІ СВЯТКУЮТЬ УКРАЇНО-КИТАЙСЬКУ ВЕСНУ – 2017!

17 березня 2017 року в клубі «Палладіум» Освітньо-культурний центр «Інститут Конфуція» провів урочистий захід «Україно-Китайська весна – 2017», який святкували понад 300 студентів Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського, представники мовних курсів китайської мови та китайської діаспори, студенти Одеських вищих закладів освіти, учні старших класів загальноосвітніх шкіл Одеси та інші мешканці Південного регіону.

Детальніше...

Останнє оновлення: Вівторок, 28 березня 2017, 17:53

КІНОФЕСТИВАЛЬ КИТАЙСЬКОГО КІНО «ПІЗНАЙ ПІДНЕБЕСНУ – 2017» УПЕРШЕ СТАРТУВАВ В ОДЕСІ!!!

20-22 січня 2017 року вперше в Одесі пройшов кінофестиваль з нагоди 25-річчя встановлення дипломатичних стосунків Китайської Народної Республіки та України за підтримки Генерального консульства КНР у м. Одесі, Одеської міської ради, а також Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція» Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського.

Детальніше...

Останнє оновлення: Середа, 25 січня 2017, 16:01

Міжнародний конкурс "Міст китайської мови"

З 7 до 9 грудня 2016 року в Освітньо-культурному центрі «Інститут Конфуція» Південноукраїнського національного педагогічного університету імені  К.Д. Ушинського проходив відбір учасників на Всеукраїнський етап Міжнародного конкурсу «Міст китайської мови», в якому брали участь студенти Університету Ушинського, Міжнародного Гуманітарного Університету та Одеського національного університету імені І. І. Мечникова.

Детальніше...

Останнє оновлення: Понеділок, 19 грудня 2016, 20:37

Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського на XI Всесвітньому конгресі Інститутів Конфуція

З 9 по 12 грудня 2016 року в м. Куньмін відбувся ХІ Всесвітній конгрес Інститутів Конфуція. Це щорічний великий форум, який збирає представників Інститутів і Класів Конфуція зі всього світу.

Детальніше...

Останнє оновлення: Субота, 24 грудня 2016, 17:49

    

  fnsnf visegrad fundУрядовий контактний центр                                                                  eua konfucius    
  tempus pedpresa mon.gov observatory