Викладачі та випускники університету долучилися до IV Всеукраїнського дитячо-юнацького театрального фестивалю в Одесі

-
-
Викладачі та випускники університету долучилися до IV Всеукраїнського дитячо-юнацького театрального фестивалю в Одесі
Facebook
Telegram
WhatsApp

Викладачі та випускники університету долучилися до IV Всеукраїнського дитячо-юнацького театрального фестивалю в Одесі

7 червня в місті Одеса в «Будинку клоунів» відбувся IV Всеукраїнський дитячо-юнацький театральний фестиваль “ПОЗИТИВ”, який вже традиційно об’єднує творчі колективи з різних регіонів України та демонструє активну участь викладачів і випускників університету в культурно-мистецькому житті міста.
   Цьогоріч Одеса вже вчетверте приймала учасників театральних і танцювальних колективів, створюючи простір для творчого обміну, професійного зростання та мистецького діалогу. У фестивалі взяли участь колективи з Одеси, Жмеринки та Запоріжжя.
   Особливістю цьогорічного фестивалю стала творча взаємодія його учасників, адже в його межах відбулася зустріч не лише дитячо-юнацьких колективів, а й їхніх педагогів, які водночас виступали у різних професійних ролях — як керівники творчих студій та як члени журі.
До складу журі фестивалю увійшла доцент кафедри музичного мистецтва і хореографії Мікулінська Ольга Сергіївна, яка здійснювала фахове оцінювання конкурсних виступів та долучилася до професійного обговорення творчих робіт учасників.
 Водночас провідний концертмейстер Університету Ушинського Синицька Тетяна спільно з Оленою Савченко-Безверховою, як художні керівниці вокально-театральної студії «Джельсоміно», представили на фестивалі творчу виставу «Мауглі», яка вирізнялася яскравою режисурою, креативним підходом та високим рівнем виконавської майстерності учасників.
   Особливо приємно відзначити, що у фестивалі активну участь взяли й випускники спеціальності «Хореографія» нашого університету, які вже як керівники творчих колективів представили власні хореографічні театральні роботи. Зокрема, Дана Задорожна (нині Шевченко) разом зі своїм колективом презентувала оригінальну сценічну постановку, що поєднала хореографію та театральне мистецтво.

Таким чином, фестиваль став яскравим підтвердженням того, що викладачі та випускники університету активно долучаються до культурно-мистецького життя Одеси, беручи участь у фестивалях, конкурсах і творчих проєктах як у ролі членів журі, так і як керівники та автори сценічних постановок. Це формує безперервний творчий зв’язок між освітою та професійною мистецькою практикою в регіоні.

Соціальні мережі: