Про курси

     Підготовчі курси є структурним підрозділом Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського».

         Протягом існування курсів отримали підготовку більше ніж 1000 школярів та потенційних абітурієнтів університету з різних шкіл міста Одеси та області, які успішно склали ЗНО (НМТ) та вступили у різні заклади вищої освіти України, в тому числі в Університет Ушинського.

         Доуніверситетська підготовка допомагає свідомо й обґрунтовано обрати майбутню професію та отримати базову підготовку і знання, що значно полегшують подальше навчання. На базі Підготовчих курсів розроблені й діють курси різної тривалості та з різних дисциплін для учнів та випускників шкіл. Найкращі викладачі Університет Ушинського під час навчання на курсах фахово і доступно допомагають систематизувати отримані на шкільних уроках знання, якісно підвищити та удосконалити рівень знань з обраних предметів і наблизити їх до вимог освітніх програм. Після проходження навчання на курсах більшість абітурієнтів отримують найвищі бали під час складання державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання або національного мультипредметного тесту. А отже, підвищують свої шанси вступити на найзатребуваніші спеціальності в одному з найкращих вишів країни.

         Підготовка проводиться з усіх предметів національного мультипредметного тесту  (українська мова, математика, історія України, іноземна мова (англійська), біологія, фізика) та творчих конкурсів за обраною спеціальністю.

Які бонуси отримує випускник підготовчих курсів?

                Опрацювання матеріалу, у якому ефективно підібрані приклади, вправи, дає можливість слухачу не лише якісно підготуватися до НМТ, а й підвищити свій рівень підготовки до рівня вимог університетських програм. По закінченню курсів, слухач отримує свідоцтво, в якому зазначені назви предметів та кількість отриманих балів.
1
ФОТО

Завідувач підготовчих курсів

Пасічник Вікторія Володимирівна


Адреса: вул. Старопортофранківська, 26, каб. № 67(а)

Телефон:

+38(048)731-17-91

+38 096-057-69-58

Електронна адреса: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

© 2017 Університет Ушинського
http://114.7.97.203:8123/products/slot-demo-gacor/ https://simlitabmas.lppm.dinus.ac.id/products/demo/ https://inlis.serangkab.go.id/slot-demo/ https://149.129.239.111/ https://registrasipangan.pom.go.id/products/demo/ https://bkpsdm.probolinggokab.go.id/products/demo/ https://keuangan.sulselprov.go.id/restapi/slot-demo/ https://inlislite.undiksha.ac.id/products/slot-demo-pg-soft/ https://sipuskom.polinema.ac.id/logs/mahjong-ways/ http://sisigap.kuduskab.go.id/img/demo/ https://simpeg.bkd.sumbarprov.go.id/products/akun-demo-slot/ https://tte.tubankab.go.id/products/slot-demo-pg-soft/ https://registrasipangan.pom.go.id/products/gacor/ https://sipuskom.polinema.ac.id/logs/server-luar-negeri/ https://siss.sulselprov.go.id/approve/demo/ https://siss.sulselprov.go.id/approve/gacor/ https://www.jf3.co.id/products/slot-demo-pgsoft/ https://sipuskom.polinema.ac.id/logs/demo/ https://inlislite.bengkaliskab.go.id/pgsoft-demo/ https://sidarasalimba.sanggau.go.id/slot-demo/ https://link.space/@laskar89 https://heylink.me/mpoas_slot https://orange-cliff-05c110310.3.azurestaticapps.net/ https://magic.ly/cincinbet https://www.sidiap.org/rtp-live-slot/ https://oconnellstbistro.com/ https://chavancentre.org/slot-demo/ https://www.scadvocate.com/ https://www.ella-lapetiteanglaise.com/ https://www.tyronesjacket.com/ httpshttps://linkr.bio/link-mpoxo https://heylink.me/link-ksoklub/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/