Партнери університету

 

ПАРТНЕРИ

Державного закладу "Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського"

 

 Іноземні університети, наукові й освітні центри та організації

Країна

Заклад-партнер

Австралія

Університет Нотр Дам  

Мельбурнський університет

Австрія

 Віденський технологічний університет 

 

 

 

 

 

 

Білорусь

Гомельський державний університет імені Франциска Скорини

Поліський державний університет

Білоруський державний педагогічний університет імені Максима Танка

Вітебський державний університет імені П. М. Машерова

Mозирський державний педагогічний університет імені І. П. Шамякіна

Мінський міський інститут розвитку освіти  

Болгарія

 

Інститут фізики та хімії Болгарської Академії Наук

 

Шуменський університет імені Костянтина Преславського

Південнозахідний університет імені Неофіта Рильського

Великотирновський університет імені Св.Кирилла та Св. Мефодія

Вірменія

Єреванський державний університет

Єреванський університет «Айбусак» (Yerevan “Haybusak” University)

Естонія

 

Талліннський університет

Європейський Союз

Виконавче агентство з досліджень 

Ізраїль

Аріельський університет в Самарії

Ізраїльський культурний центр при посольстві держави Ізраїль

Негевський університет Бен-Гуріон

Інститут науки імені Вейцмана

Одеське товариство Єврейської культури 

Ірландія

Інститут Конфуція при Університетському Коледжі Дубліна

Італія

Фундація Ромуальдо Дель Б’янко

Національний інститут оптики

Казахстан

Університет «Туран»

Канада

 

Сенека коледж

 

 

 

 

 

 

 

Китай

 

 

Університет Ханчжоу

Східнокитайський педагогічний університет

Харбінський інженерний університет

Тригорський університет

Коледж мистецтв Чжухай

Даляньська школа мистецтв

Вища школа Чжухай Хунці

Цзяоцзуоський спеціальний заклад вищої педагогічної освіти

Головне управління Інститутів Конфуція / Ханьбань

Громадська організація «Асоціація українсько-китайського культурного співробітництва»

Фошанське музичне училище імені Лю Шикуня при університеті радіо та телебачення

Хінгкайська консерваторія музичного мистецтва та управління

Гучанзька школа

Агенція з інвестицій району Баоань

Ліннанський педагогічний університет

Професійна академія художнього мистецтва та кераміки Цзянсі

Коледж іноземних мов Цзянсі
Професійний коледж туризму та комерції Цзянсі
Нанчанський педагогічний університет
Університет Пінсян в провінції Цзянсі
Науково-технічний університет Цзянсі

Аньхойський університет фінансів та економіки

 

Республіка Корея

 

Університет Хосо

Інститут навчання корейської мови Сеульського національного університету

Національний університет Чонбук

Університет Сонггюнгван

Університет Сонггьоль
Університет Хосан
Університет Кемьонг
Корейський Фонд

Національний Університет Освіти Кьонгін 

Намсеульський університет (Namseoul University)

Латвія

Інститут менеджменту інформаційних систем м. Рига

Ризька академія педагогіки та управління освітою

Литва

Литовський едукологічний університет

Вільнюський університет

Університет Вітовта Великого

Вільнюський бізнес коледж

 

 

 

Молдова

 Інноваційно-педагогічний центр «Іон Гроза» 

Державний педагогічний університет імені «Іон Крянге»

 Інститут наукових досліджень в галузі права  

Відкритий міжнародний університет Молдови (ULIM)

Державний університет фізичного виховання і спорту

Нідерланди

Амстердамський університет

Німеччина

 

 

Технологічний інститут Карлсруе 

Ганноверський університет імені Лейбніца

 Технічний університет Клаусталь 

Німецька служба академічних обмінів (DAAD)

Норвегія

Університет Норд
Норвезько-український
альянс університетів (NUUA)

Палестина

 

Палестинський політехнічний університет

Південноафриканська республіка

Університет Вітватерсранд

 

 

 

 

 

 

Польща

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Університет ім. Марії Кюрі-Склодовської в Любліні

Університет інформатики та мистецтв (м. Лодзь)

Фундація Центральноєвропейської академії навчання та сертифікації

Люблінський католицький університет імені Яна Павла ІІ

 Поморська академія в Слупську 

Університет Казимира Великого

Вища школа бізнесу — National-Louis-University

Університет економіки в Бидгощі

Вища лінгвістична школа у Ченстохові

Варшавський Університет

Сілезький університет у Катовицях

Центрально-Європейська Академія Навчань та Сертифікації (CEASC), м. Бидгощ

Румунія

Університет Данубіус

УніверситетНижній Дунай” м. Галац

Університет Stefan Cel Mare в Сучаві

 

 

США

Американська Рада з міжнародної освіти: ASTR/ACCELS (м. Вашингтон)

Бруклінський коледж

Мілдсекський університет

Луїсвільський університет

Неурядова організація “Прожект Гармоні

Університет Лос-Анджелес

Танцювальна студія імені Фреда Астера в Річмонді

Northern Illinois University /

Університет Північного Іллінойса, місто ДеКалб, штат Іллінойс

Академія громадської пропагандистської діяльності (Community Outreach Academy), Початкова чартерна школа

Туреччина

Університет Бахчешехір

Угорщина

Університет м. Сегед

Угорщина, Польща, Чехія, Словаччина

Вишеградський фонд

Фінляндія

Академія Фінляндії 

Або Академія

Технологічний університет Тампере

Франція

Університет Клод Бернара Ліон

Чехія

Університет імені Палацького в Оломоуці

Дослідницька організація з виконання міжнародних проектів COMTES FHT a.s. (м. Добрани)

Швеція

Королівський Інститут технологій

Республіка Таджикистан 

Центр міжнародних програм Міністерства освіти і науки Республіки Таджикистан 

 


 

УКРАЇНСЬКІ ПАРТНЕРИ

 

1.  

Всеукраїнське громадське об`єднання “Всеукраїнська культурно-освітня асоціація Гуманної педагогіки» м. Київ (Одеський обласний центр)

2.  

Одеський дошкільний навчальний заклад «Ясла-садок» №268 Одеської міської ради Одеської області

3.  

Вищий комунальний навчальний заклад "Володимир-Волинський педагогічний коледж ім. А. Ю. Кримського"

4.  

Комунальний заклад "Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15" Маріупольської міської ради Донецької області

5.     

Навчально-виховний комплекс «Олімп» «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — гімназія» смт Ширяєве Ширяївської району Одеської області

6.     

Дитячо-юнацька спортивна школа Ширяївської районної ради Одеської області

7.     

Одеська загальноосвітня школа №12 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області

8.     

Заклад освіти "Одеська загальноосвітня школа №81 І-ІІІ ступенів" Одеської міської ради Одеської області

9.     

Заклад освіти "Одеська загальноосвітня школа №65 І-ІІІ ступенів" Одеської міської ради Одеської області

10.     

Одеська загальноосвітня школа №103 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області

11.     

Заклад освіти "Одеський міжшкільний навчально-виробничий комбінат №1" Одеської міської ради Одеської області

12.     

Заклад освіти "Одеська загальноосвітня школа №72 І-ІІІ ступенів" Одеської міської ради Одеської області

13.     

Одеська спеціалізована школа №111 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області

14.     

Комунальний заклад «Одеська обласна школа вищої спортивної майстерності «Олімпієць» м. Одеси Одеської області

15.     

Комунальний заклад «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Локомотив» міста Подільськ Одеської області

16.     

Позашкільний навчальний заклад «Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву «Динамо» легкої атлетики» ГО «Одеська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України

17.     

Одеська загальноосвітня школа №31 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області

18.     

Одеський навчально-виховний комплекс №49 «Спеціалізована школа-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Одеської міської ради Одеської області

19.     

Навчально-виховний комплекс «Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-гімназія» Балтської міської ради Одеської області

20.     

Навчально-виховний комплекс «Балтська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів №1 імені Олеся Гончара — ліцей» Балтської міської ради Одеської області

21.     

Гольманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Балтської міської ради Одеської області

22.     

Навчально-виховний комплекс «Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 — колегіум» Балтської міської ради Одеської області

23.     

Бендзарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Т. П. Боднар Балтської міської ради Одеської області

24.     

Одеський навчально-виховний комплекс №4 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — гімназія» Одеської міської ради Одеської області

25.     

Одеський художній музей

26.     

Центр ювенальної пробації м. Одеси Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України

27.     

Одеська загальноосвітня школа №107 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області

28.     

Одеська середня спеціалізована музична школа-інтернат імені професора П. С. Столярського

29.     

Одеська спеціалізована школа №117 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області

30.     

Комунальна установа “Пологовий будинок №5” Одеської міської ради

31.     

Державний заклад «Дитячий спеціалізований (спеціальний) клінічний санаторій «Хаджибей»

32.     

Одеський міський центр зайнятості

33.     

Благодійний фонд «Еко Планета»

34.     

Одеська благодійна організація «Сонячні діти»

35.     

Освітній та творчий міжнародний майданчик «Креатив Марафон»

36.     

Інноваційна освітня школа «Планета Перших»

37.     

Філія Державної установи «Центр пробації» в Одеській області

38.     

Державна наукова установа «Енциклопедичне видавництво»

39.     

Служба у справах дітей Одеської міської ради

40.     

Департамент надання адміністративних послуг Одеської міської ради

41.     

ТОВ «УКЦ Шовкового Шляху»

42.     

Департамент освіти та науки Одеської міської ради

43.

Комунальний позашкільний навчальний заклад "Дитяча музична школа №4" Одеської міської ради

44.

Одеський регіональний центр оцінювання якості освіти

45.

Комунальний позашкільний навчальний заклад "Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №5" Одеської міської ради

46.     

Одеська загальноосвітня школа №105 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області

47.

Приватний заклад "Одеський приватний навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - Дошкільний навчальний заклад "Творення особистості""

48.

ТОВ "Одеська баскетбольна школа імені О. Бєлостєнного" м. Одеси

49.

Комунальний позашкільний навчальний заклад "Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа "Джинестра" Одеської міської ради

50.

Комунальний позашкільний навчальний заклад "Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву імені Літвака Бориса Давидовича" Одеської міської ради

51.

Одеська загальноосвітня школа №27 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області

52.

Комунальний позанавчальний заклад "Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву "Чорноморець"

53. Одеська загальноосвітня школа №16 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області
54. Одеський ліцей №9 Одеської міської ради Одеської області
55. Позашкільний навчальний заклад "Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву "Динамо" плавання" Одеської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Динамо"
56. Громадська організація "Еволюція покоління"
57. Комунальна організація (установа, заклад) "Южненська школа мистецтв" Южненської міської ради Одеської області "Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №8" м. Одеси
58. Одеська спеціалізована школа №40 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області
59. Районний комунальний заклад "Роздільнянська школа мистецтв" Роздільнянської районної ради Одеської областіПозашкільний комунальний заклад "Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву "Динамо легкої атлетики" ГО "Одеська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України"
60. Громадська організація "Одеський Чорноморський центр конверсії військоих кадрів"
61. Одеська загальноосвітня школа №11 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області
62. Комунальний заклад початково спеціалізованої освіти "Мистецька художня школа №2 м. Одеси"
63. Громадська організація "Федерація аеробіки м. Одеси"
64. Громадська організація "Київська школа дипломатичних мистецтв"
65. Комунальний позашкільний навчальний заклад «Одеський міський центр хореографічного мистецтва»
66. Одеський ліцей «Ланжеронівський» Одеської міської ради Одеської області.
67. Одеський інклюзивно-ресурсний центр №5
68.

Одеське товариство Єврейської культури

69.

Національна академія педагогічних наук України

70.

Одеський академічний театр музичної комедії імені Михайла Водяного

71.

Федерація України зі спортивної аеробіки і фітнесу

72. Комунальний позашкільний навчальний заклад "Дитяча музична школа №4" Одеської міської ради
73. Комунальна установа "Одеська обласна філармонія" Одеської обласної ради
74. Комунальний заклад "Одеський фаховий коледж мистецтв імені К. Ф. Данькевича" м. Одеси
75. Громадська організація "Українська Спілка супервізії та коучингу"
76. Благодійний фонд "Молодий інвалід" м. Одеса
77. Одеська загальноосвітня школа №27 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області
78. Одеська загальноосвітня школа №33 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області

 


ЗАКЛАДИ ВИЩОЇ ОСВІТИ

 

1

Одеська національна музична академія імені А. В. Нежданової

2

Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського

3

Чорноморський національний університет імені Петра Могили

4

Комунальний вищий навчальний заклад “Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія” Запорізької обласної ради

5

Рівненський державний гуманітарний університет

6

Одеський державний екологічний університет

7

Хмельницька гуманітарна-педагогічна академія

8

Одеська державна академія будівництва та архітектури

9

Національний університет "Запорізька політехніка"

10

Державний вищий навчальний заклад "Ужгородський національний університет"

11

Державний вищий навчальний заклад «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника»

12

Державний вищий навчальний заклад «Криворізький державний педагогічний університет»

13

Комунальний заклад «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради.

14

Національний університет "Чернігівський колегіум" імені Т. Г. Шевченка

15

Бердянський державний педагогічний університет

16

Черкаський державний технологічний університет

17

Львівський державний університет внутрішніх справ

18

Київський національний університет культури і мистецтв

19

Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова

20

Львівський національний університет імені Івана Франка

 


ЗАКЛАДИ ОСВІТИ Південноукраїнського навчального комплексу "ПЕДАГОГ"

(координатор – Університет Ушинського)

 

1

Кілійський навчально-виховний комплекс"Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія"Кілійської районної ради Одеської області

2

Комунальний заклад "Малобілозерська спеціалізована естетична школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Дивосвіт" Запорізької обласної ради

3

Комунальний заклад Южненський навчально-виховний комплекс імені В'ячеслава Чорновола (гімназія-загальноосвітня школа I-ІІІ ступеня) Южненської міської ради Одеської області

4

Опорний навчальний заклад «Навчально-виховний комплекс: заклад загально середньої освіти І ступеня – гімназія Ямпільського району Вінницької області»

5

Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені М. Грушевського

6

Одеський навчально-виховний комплекс №1 «Спеціалізована школа  І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Одеської міської ради Одеської області

7

 Одеська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат №2 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови Одеської міської ради Одеської області

8

Державне підприємство «Український дитячий центр «Молода гвардія»

9

Нерубайський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа-гімназія» Біляївського району Одеської області

10

Одеська Маріїнська гімназія Одеської міської ради Одеської області

11

Одеський навчально-виховний комплекс «Гімназія №7 – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови» Одеської міської ради Одеської області

12

Одеська гімназія № 8 Одеської міської ради Одеської області

13

Одеський навчально-виховний комплекс №90 ім. О. С. Пушкіна «Спеціалізована школа  І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Одеської міської ради Одеської області

14

Одеська спеціалізована загальноосвітня школа №21

І-ІІІ ступенів спортивного напряму Одеської міської ради Одеської області

15

Комунальний заклад «Балтський педагогічний фаховий коледж»

16

Комунальний заклад «Білгород-Дністровський педагогічний фаховий коледж»

17

Комунальний заклад «Одеський педагогічний фаховий коледж»

 

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського