Інститут післядипломної освіти та сертифікації

Інститут післядипломної освіти та сертифікації

 

Інститут післядипломної освіти та сертифікації створено в 2016 році у результаті реорганізації факультету післядипломної освіти та роботи з іноземними громадянами.

У структуру інституту входить Південноукраїнський центр професійного розвитку керівників та фахівців соціономічної сфери.

У межах Центру здійснюється організація і проведення курсів підвищення кваліфікації за різними видами (навчання за освітньою програмою, стажування, участь у сертифікованих програмах, тренінгах, семінарах, семінарах-практикумах, семінарах-нарадах, семінарах-тренінгах, вебінарах, майстер-класах тощо) та у різних формах (інституційна, дуальна, на робочому місці (на виробництві) тощо) для забезпечення фахового вдосконалення, поглиблення, розширення і оновлення професійних знань, умінь/навичок педагогічних, інженерно-педагогічних, науково-педагогічних працівників і управлінських кадрів у галузі освіти, працівників методичних відділів, спеціалістів психологічних служб.

Також здійснюється підготовка здобувачів освіти за рівнями (бакалаврський, магістерський, освітньо-науковий) вищої освіти у межах сертифікатних програм.

 

В. о. директора інституту – кандидат педагогічних наук, доцент Ручкіна Маріанна Миколаївна


Адреса інституту післядипломної освіти та сертифікації: 

Україна, м. Одеса, 65029, вул. Ніщинського, 1.

Телефон: +38(098)28-66-191

Пустая синяя полоска

© 2024 Університет Ушинського
https://simkatmawa.ubt.ac.id/V2/meta/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/