Поради першокурсникам

Вітаємо Вас, першокурсники, із новим статусом –

статусом студента Університету Ушинського!

Заклад вищої освіти дещо відрізняється від школи, тому не завжди легко вписатися в нове студентське життя, а саме пройти шлях адаптації до першого року навчання. Тому пропонуємо наступні рекомендації:

Порада 1. У перші тижні навчання ти, напевно, будеш почувати розгубленість, так як все навколо незнайоме. Поки що не впевнено орієнтуєшся в нумерації аудиторій. Це неприємний, але абсолютно нормальний стан, пов'язаний з адаптацією до нових обставин, дуже скоро пройде. Тому візьми собі за правило виходити з дому (або гуртожитку) хвилин на 10-15 раніше, ніж того вимагає час на дорогу до корпусу університету. Так на першу пару не запізнишся і не будеш зайве нервувати.

Порада 2. У перші ж дні дізнайся, де знаходиться деканат факультету (інституту, відділення), бухгалтерія, студентський клуб тощо. Це допоможе потім оперативно вирішувати різні питання.

Порада 3. Налаштуйся на новий ритм навчання. Запам'ятай, що тижні бувають парними і непарними. Уроки по 45 хвилин і довгі перерви залишилися в минулому. Тепер доведеться сидіти на парах, а перерви вистачить тільки на те, щоб перебігти з аудиторії в аудиторію. З іншого боку, є і плюси: можливо, в розкладі будуть дні, коли можна приходити на другу або навіть на третю пару. Цінуй «вікна»: сходи в їдальню, подихай свіжим повітрям, або почитай.

Порада 4. Знайомся, знаходь друзів. Запиши номери їх телефонів і адреси електронної пошти, особливо телефон старости групи. Завжди будеш мати, кому зателефонувати, написати в месенджер, щоб уточнити розклад або завдання на семінар, термін здачі контрольних тощо.

mbПорада 5. Не відтягуй з відвідуванням університетської бібліотеки. Частину матеріалів ти знайдеш в інтернеті (дякувати сучасним технологіям!), але багато ще не потрапило у всесвітню павутину. Заздалегідь дізнайся, що потрібно мати при собі, щоб тебе записали в бібліотеку.

zlkПорада 6. Викладайся на всі сто, принаймні, перші дві сесії. Потім буде легше. В студентському середовищі є прислів'я про те, як залікова книжка, на яку відразу потрібно починати працювати, після, попрацює на тебе. Пояснюється це твердження досить просто: на думку досвідчених людей, на старших курсах отримати позитивну оцінку набагато простіше, якщо з самого початку старанно займався і вже «прикрасив» свою залікову книжку високими балами.

Порада 7. Подбай про те, щоб в сумці завжди лежали "про запас" 1-2 ручки - паста у них має звичку за звичай закінчуватися в найвідповідальніший момент. Про всяк випадок тримай у сумці хоча б один чистий зошит.

Порада 8. Налаштуйся на те, що підготовка до сесії починається із першого заняття. Перед черговою лекцією не лінуйся хоча б побіжно переглянути конспект попередньої. Заодно з'ясуй, чи

багато залишилося зовсім незрозумілих понять. Якщо прояснити їх не вдається навіть за допомогою підручника, не соромся звернутися до викладача - краще, якщо ти запитаєш його зараз, ніж він потім - на іспиті. Читати літературу теж треба починати відразу. На семінарах не відсиджуйся в куточку, а веди себе активно - виступай із доповненнями, уточненнями, задавай питання.

Порада 9. Відпочивай! Занурившись в навчання, регулярно виринай на поверхню. Відпочинок допомагає мозку боротися зі стресами. Навчання без відпочинку - шлях до зривів, виснаження нервової системи і хронічної втоми. Завжди треба висипатися перед іспитом!

Порада 10. Радій! Студентське життя буває один раз в житті, і воно неповторне! В нашому університеті проводяться безліч масових заходів, не лінуйся їх відвідувати. Потім буде що згадати!

Якщо не знайшлися відповіді на твої питання при читанні цих порад -

dqrПРОПОНУЄМО:

прийти або зателефонувати до психологічної служби!

Отже, якщо прагнеш краще пізнати себе, покращати свій настрій, у тебе виникли певні труднощі, щось турбує , ласкаво просимо до нас!

Кваліфіковані психологи нададуть консультації та допоможуть знайти відповіді на запитання, а також спрямують у відповідну структуру університету, працівники якої зможуть надати допомогу з питань, відносно навчання.

У психологічній службі працює телефон довіри: +38(048) 753-08-66.

Звернутися до нас можна за адресою: вул. Старопортофранківська, 26 (головний корпус), ІІІ поверх, кабінет №62, з 9:00 до 17:00 щоденно, крім вихідних.

Ми гарантуємо анонімність!

ph

Чекаємо і завжди раді допомогти!

© 2017 Університет Ушинського

Please publish modules in offcanvas position.

https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-mahjong-gacor.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-luar-negeri.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-gacor-online.html https://simkatmawa.ubt.ac.id/V2/app-web/page/produk/demo-pragmatic/ https://sisdata.unpak.ac.id/uploads/sgacor/ https://ee.itk.ac.id/data/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/