Соціально-психологічне опитування та інструктаж здобувачів освітньо-наукової програми 033 Філософія

ngerb24 травня 2021 року психологічною службою Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського було організовано зустріч з аспірантами освітньо-наукової програми 033 Філософія з питань адаптації до умов освітнього процесу, вивчення задоволеності здобувачів обраною діяльністю. Учасники зустрічі взяли участь у проведенні відповідного соціально-психологічного опитування шляхом анкетування.

Психологічна служба взяла участь у обговорені освітніх програм історико-філософського відділення

124 травня 2021 року психологічна служба доєдналася до обговорення освітніх програм: 033 Філософія, 028 Менеджмент соціокультурної діяльності; 034 Культурологія під час робочої зустрічі з гарантами, стейкхолдерами, здобувачами освіти історико-філософського відділення соціально-гуманітарного факультету Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського.

Онлайн нарада та конференція науково-педагогічних працівників кафедри філософії, соціології та менеджменту СКД зі стейкхолдерами з питання обговорення проєктів ОНП

photo_2021-04-18_17-23-4116 квітня 2021 року відбулася відкрита онлайн нарада та конференція науково-педагогічних працівників кафедри філософії, соціології та менеджменту СКД зі стейкхолдерами з питання обговорення проєктів ОНП «Філософія» третього (освітньо-наукового), другого (магістерського), першого (бакалаврського) рівнів вищої освіти за спеціальністю 033 «Філософія» галузі знань 03 «Гуманітарні науки». В обговоренні взяли участь д. філос., проф. завідувач кафедри Борінштейн Є. Р., члени робочих груп та гаранти програм (д. філос. н., проф. Петінова О. Б. (аспірантура), канд. філос. н., доц. Атаманюк З. М. (магістратура), д. філос. н., проф. Цибра М. Ф. (бакалаврат), аспіранти, магістранти, студенти, представники науково-академічної спільноти, роботодавці. Було оприлюднено та обговорено узагальнені результати опитування аспірантів за спеціальністю 033 «Філософія» з питань забезпечення якості освіти.

В межах загального університетського заходу "Тиждень академічної доброчесності", кафедрою всесвітньої історії та методології науки було організовано проведення вебінару

Image0215 березня 2021 року, в межах загального університетського заходу "Тиждень академічної доброчесності", кафедрою всесвітньої історії та методології науки було організовано проведення вебінару на тему "Академічна культура як гарантія запобігання плагіату (культура мислення, культура навчальної діяльності, культура праці)".

ВОЛОДИМИР ЧУМАК - СПОРТИВНА ГОРДІСТЬ УНІВЕРСИТЕТУ УШИНСЬКОГО

mУ змаганнях за Кубок України з волейболу серед ветеранів, що відбулися 4-12 вересня 2020 року у с. Коблеве (Миколаївська область), команда «Одеса» виборола 1-е місце й здобула Кубок у віковій номінації 70+. У складі спортивної команди успішно виступив кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського Володимир Михайлович Чумак.

Студентами Університету Ушинського знайдено унікальну плиту з написом від імені султана Османської Імперії

В січні 2020 р. группа студентів-істориків 1-2 курсів, під керівництвом завідувача кафедри, доктора історичних наук, А. В. Красножона, працювала у фондах Одеського археологічного музею АН НАНУ (спільно з співробітниками закладу) над проектом з систематизації єпіграфічної колекції. Виявлено та каталогізовано біля 350 пам'ятників епіграфіки доби античності та середньовіччя, що походять з розкопок руїн давньогрецьких міст Північного Причорномор'я та Криму, а також з італійських та Турецькіх міст півдня сучасної України.

Вітаємо з ювілеєм професора Емму Августівну Гансову!

2 листопада 2019 року відзначила свій ювілейний день народження одна з фундаторок Одеської соціологічної школи, відома українська дослідниця, докторка філософських наук, професор кафедри філософії, соціології та менеджменту соціокультурної діяльності Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського Емма Августівна Гансова

Високі результати студентки Університету Ушинського на змаганнях із кульової стрільби

Кандидат на участь в Олімпіаді-2020 Анна ІЛЬІНА стала переможницею змагань у кульовій стрільбі на 7-х Всесвітніх іграх серед військовослужбовців., які відбуваються в китайському місті Ухань (фото: На вищій сходинці - перша зліва).

Сторінка 1 із 2