Відбулася зустріч онлайн у форматі круглого столу «Роль медіаграмотності сьогодні: актуальні питання та відповіді»

102 червня 2023 року відбулася  зустріч онлайн у форматі круглого столу «Роль медіаграмотності сьогодні: актуальні питання та відповіді» для  здобувачів вищої освіти факультету іноземних мов 2-4 років навчання та всіх бажаючих.

Спікеркою заходу виступила ДЕРІК Ілона Морисівна, завідувач кафедри перекладу і теоретичної та прикладної лінгвістики, кандидат філологічних наук, доцент, яка висвітлила такі питання: медіаграмотність, толерантність, правила безпеки в Інтернет-просторі, основи інформаційної гігієни. Доєдналися та брали активну участь 70 зареєстрованих учасників,  серед яких представники студентської ради університету, здобувачі вищої освіти факультету іноземних мов 2-4 років навчання. Здобувачка 3-го року навчання факультету іноземних мов спеціальності 035 Філологія ОПП «Переклад (перша-китайська, друга-англійська)» Шестак Юлія Олександрівна підготувала цікаву доповідь про роль мови у дотриманні правил медіаграмотності.

Захід було організовано в межах проєкту (Інформаційна безпека: медіаграмотність в умовах воєнного часу) за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Медійна програма в Україні», що реалізується міжнародною організацією Internews. Ця програма зміцнює українські медіа та розширює доступ до якісної інформації.

Програма підвищення кваліфікації  «Інфомедійна грамотність в умовах воєнного часу: виклики та протистояння» для науково-педагогічних працівників, аспірантів  та всіх бажаючих організовується Державним закладом «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського» на базі Південноукраїнського центру професійного розвитку керівників та фахівців соціономічної сфери у межах проєкту «Інформаційна безпека: медіаграмотність в умовах воєнного часу»  за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Академія української преси».

© 2017 Університет Ушинського
https://inlis.serangkab.go.id/slot-demo/ https://149.129.239.111/ https://registrasipangan.pom.go.id/products/demo/ https://bkpsdm.probolinggokab.go.id/products/demo/ https://keuangan.sulselprov.go.id/restapi/slot-demo/ https://inlislite.undiksha.ac.id/products/slot-demo-pg-soft/ https://sipuskom.polinema.ac.id/logs/mahjong-ways/ http://sisigap.kuduskab.go.id/img/demo/ https://simpeg.bkd.sumbarprov.go.id/products/akun-demo-slot/ https://tte.tubankab.go.id/products/slot-demo-pg-soft/ https://registrasipangan.pom.go.id/products/gacor/ https://sipuskom.polinema.ac.id/logs/server-luar-negeri/ https://siss.sulselprov.go.id/approve/demo/ https://siss.sulselprov.go.id/approve/gacor/ https://www.jf3.co.id/products/slot-demo-pgsoft/ https://sipuskom.polinema.ac.id/logs/demo/ https://inlislite.bengkaliskab.go.id/pgsoft-demo/ https://sidarasalimba.sanggau.go.id/slot-demo/ https://link.space/@laskar89 https://heylink.me/mpoas_slot https://orange-cliff-05c110310.3.azurestaticapps.net/ https://magic.ly/cincinbet https://www.sidiap.org/rtp-live-slot/ https://oconnellstbistro.com/ https://chavancentre.org/slot-demo/ https://www.scadvocate.com/ https://www.ella-lapetiteanglaise.com/ https://www.tyronesjacket.com/ httpshttps://linkr.bio/link-mpoxo https://heylink.me/link-ksoklub/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/