Курси підвищення кваліфікації для вчителів математики на базі Південноукраїнського центру професійного розвитку керівників та фахівців соціономічної сфери!

1Увага! Оголошується реєстрація на курси підвищення кваліфікації за програмою: Методологія розвитку числової лінії в курсі математики закладів ЗСО(для вчителів математики) 02.12.2022-12.12.2022, обсягом 30 годин

Вже у четвер відбудеться шостий онлайн-тренінг!

1Дата: 17 листопада 2022 р. Час: 16.00 Тема: "Супервізія як інструмент професійного зростання" Спікер: Бринза Ірина В'ячеславівна, кандидат психологічних наук, доцент кафедри загальної та диференціальної психології Університету Ушинського. Форма проведення : дистанційна (онлайн).

Відбувся п`ятий онлайн-тренінг у межах освітньої програми «Business Bridge»

110 листопада 2022 року в Університеті Ушинського відбувся п`ятий онлайн-тренінг у межах освітньої програми «Business Bridge», яка є складовою міжнародного проєкту «Завжди поруч», що виконується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). «Business Bridge» є освітньою програмою для ветеранів АТО/ООС/російсько-української війни та членів їх родин, вимушених переселенців (внутрішньо переміщених осіб), спрямованою на розвиток їх бізнес-навичок для подальшої інтеграції в суспільство та зміцнення у такий спосіб соціальної згуртованості громади.

Онлайн-семінар "Стратегія проєктування розвитку сучасного закладу загальної середньої освіти"

1В Університеті Ушинського відбувся онлайн-семінар зі стратегічного проєктування розвитку сучасного закладу загальної середньої освіти для керівних кадрів закладів освіти.

Онлайн - тренінг "Маркетингові інструменти сучасного бізнесу"

1Вже у наступний четвер відбудеться п'ятий онлайн-тренінг! Дата: 10 листопада 2022 р. Час: 18.00 Тема: "Маркетингові інструменти сучасного бізнесу" Спікер: Гребенник Наталя Григорівна, кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки підприємства та організації підприємницької діяльності Одеського національного економічного університету

Відбувся четвертий онлайн-тренінг у межах освітньої програми «Business Bridge»

Image01 листопада 2022 року в Університеті Ушинського відбувся четвертий онлайн-тренінг у межах освітньої програми «Business Bridge», яка є складовою міжнародного проєкту «Завжди поруч», що виконується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). «Business Bridge» є освітньою програмою для ветеранів АТО/ООС/російсько-української війни та членів їх родин, вимушених переселенців (внутрішньо переміщених осіб), спрямованою на розвиток їх бізнес-навичок для подальшої інтеграції в суспільство та зміцнення у такий спосіб соціальної згуртованості громади.

Онлайн - тренінг "Хмарні технологіі та інструменти обміну інформацією в сфері бізнесу""

ImageВже у вівторок відбудеться четвертий онлайн-тренінг! Дата: 01 листопада 2022 р. Час: 18.00 Тема: "Хмарні технологіі та інструменти обміну інформацією в сфері бізнесу"

Запрошуємо на онлайн-семінар «Стратегія проєктування розвитку сучасного закладу загальної середньої освіти»

Сторінка 1 із 13