Відбулася зустріч оффлайн у форматі тренінгу "Загрози в кіберпросторі: фішинг, скам, фейкньюс; захист дітей в кіберпросторі"

Image05 червня 2023 року відбулася зустріч оффлайн у форматі тренінгу "Загрози в кіберпросторі: фішинг, скам, фейкньюс; захист дітей в кіберпросторі" для  здобувачів освіти 1 року навчання соціально-гуманітарного факультету та всіх бажаючих.
Спікером заходу виступила:
- КОВАЛЬ Катерина Ігорівна, старший викладач кафедри теорії та методики практичної психології, яка висвітлила такі поняття як: секстинг, онлайн грумінг та фейк ньюс, а також звернула увагу майбутніх педагогів та психологів на важливість захисту дітей в кіберпосторі.
Доєдналися та брали активну участь 52 зареєстрованих учасники,  серед яких представники студентської ради університету, здобувачі освіти 1 року навчання соціально-гуманітарного факультету.
Даний захід виконується в межах проєкту (Інформаційна безпека: медіаграмотність в умовах воєнного часу) за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Медійна програма в Україні», що реалізується міжнародною організацією Internews. Ця програма зміцнює українські медіа та розширює доступ до якісної інформації.
Програма підвищення кваліфікації  "Інфомедійна грамотність в умовах воєнного часу: виклики та протистояння" для науково-педагогічних працівників, аспірантів  та всіх бажаючих організовується Державним закладом «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського» на базі Південноукраїнського центру професійного розвитку керівників та фахівців соціономічної сфери у межах проєкту "Інформаційна безпека: медіаграмотність в умовах воєнного часу"  за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Академія української преси».
https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-mahjong-gacor.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-luar-negeri.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-gacor-online.html https://simkatmawa.ubt.ac.id/V2/app-web/page/produk/demo-pragmatic/ https://sisdata.unpak.ac.id/uploads/sgacor/ https://ee.itk.ac.id/data/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/