Відбулася зустріч оффлайн у форматі тренінгу "Медіаграмотність в умовах війни" для здобувачів освіти 1 року навчання факультету початкового навчання та всіх бажаючих

06 червня 2023 року відбулася зустріч оффлайн у форматі тренінгу "Медіаграмотність в умовах війни" для  здобувачів освіти 1 року навчання факультету початкового навчання та всіх бажаючих.
Спікерами заходу виступили:

ШПАЛЯРЕНКО Юлія Анатоліївна, доцент кафедри педагогічних технологій початкової освіти, кандидат педагогічних наук, доцент

ПАСКАЛЬ Олена Вікторівна, доцент кафедри педагогічних технологій початкової освіти, кандидат педагогічних наук, доцент,

Які розглядали поняття медіаграмотності; вчилися розрізняти фейкову та правдиву інформацію; визначали особливості фейків; вчилися розмежовувати поняття «інформування» та «пропаганда»; говорили про інформаційні маніпуляції ; визначали важливість часу, необхідного для ефективної роботи з інформацією.

Доєдналися та брали активну участь 49 зареєстрованих учасники,  серед яких здобувачі освіти 1 року навчання факультету початкового навчання.

Даний захід виконується в межах проєкту (Інформаційна безпека: медіаграмотність в умовах воєнного часу) за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Медійна програма в Україні», що реалізується міжнародною організацією Internews. Ця програма зміцнює українські медіа та розширює доступ до якісної інформації.

Програма підвищення кваліфікації  "Інфомедійна грамотність в умовах воєнного часу: виклики та протистояння" для науково-педагогічних працівників, аспірантів  та всіх бажаючих організовується Державним закладом «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського» на базі Південноукраїнського центру професійного розвитку керівників та фахівців соціономічної сфери у межах проєкту "Інформаційна безпека: медіаграмотність в умовах воєнного часу"  за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Академія української преси».

© 2024 Університет Ушинського
https://8.215.58.83/ https://147.139.182.39/ https://147.139.212.74/ https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-mahjong-gacor.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-luar-negeri.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-gacor-online.html https://simkatmawa.ubt.ac.id/V2/app-web/page/produk/demo-pragmatic/ https://sisdata.unpak.ac.id/uploads/sgacor/ https://ee.itk.ac.id/data/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/