Завершилося підвищення кваліфікації вчителів мистецтва, етики та музичного мистецтва в Університеті Ушинського

Screenshot_1З 17.11 по 23.11 на базі Південноукраїнського центру професійного розвитку керівників та фахівців соціономічної сфери проходили курси підвищення кваліфікації вчителів зі спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) за двома програмами:

«Сучасні інноваційні підходи до викладання музичного мистецтва в ЗЗСО»;

«Етико-естетичні та семіотичні основи викладання художньої культури і мистецтва».

У розробці програм та їх реалізації брали участь науково-педагогічні працівники факультету музичної і хореографічної освіти, зокрема кафедр:

− музичного мистецтва і хореографії – доктор педагогічних наук, професор О.Є. Реброва, доктор мистецтвознавства, професор С.В. Шип. кандидат педагогічних наук, доцент Н.О. Батюк, кандидат мистецтвознавства, доцент О.В. Вороновська, кандидат філософських наук, доцент С.Д. Клюєва, кандидат педагогічних наук М.О. Федорець;

− теорії музики і вокалу – ст. викладач В.Г. Мельниченко;

− диригентсько-хорової підготовки – кандидат педагогічних наук, доцент О.Р. Новська.

Дуже приємно було почути схвальні відгуки слухачів, читати їхні подяки та високу оцінку проведення лекційних та практичних занять кваліфікованими викладачами кафедр.

Сподіваємося, що високий рівень організації курсів підвищення кваліфікації та фаховий рівень викладачів буде сприяти підвищенню якості викладання мистецьких дисциплін у закладах загальної середньої освіти вчителями, які були слухачами на зазначених програмах. Цікаво, що до сих пір учителі спілкуються у Viber групі та отримують рекомендації і поради.

Дякуємо усім, до нових зустрічей.

© 2024 Університет Ушинського
https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-mahjong-gacor.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-luar-negeri.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-gacor-online.html https://simkatmawa.ubt.ac.id/V2/app-web/page/produk/demo-pragmatic/ https://sisdata.unpak.ac.id/uploads/sgacor/ https://ee.itk.ac.id/data/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/