1Південноукраїнський центр професійного розвитку керівників та фахівців соціономічної сфери за підтримки Навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту та реабілітації оголошує реєстрацію на курси підвищення кваліфікації для тренерів (тренерів-викладачів), вчителів фізичної культури, фахівців у сфері фізичної культури, спорту та реабілітації, фахівців освіти (спеціальної освіти), логопедів (терапевтів мови та мовлення) та фахівців інклюзивно-ресурсних центрів, педагогічних працівників, що займаються фізичною реабілітацією!

Увага! Оголошується реєстрація на курси підвищення кваліфікації за програмами: «Нейрореабілітація: формування навичок для корекції та відновлення рухів і мовлення дітей», обсяг - 75 год. «Нейрореабілітація: формування базових навичок для корекції та відновлення рухів і мовлення дітей», обсяг - 30 год. Нейрореабілітація: формування практичних навичок для корекції та відновлення рухів і мовлення дітей», обсяг - 30 год.

Вересень-листопад 75 годин (2,5 кредиту ЕКТС) - 1500 грн. 30 годин (1 кредит ЕКТС) - 750 грн.

Анкета доступна за посиланням:

Або за телефоном: 0984395600 Соловейчук Олена Максимівна

Поспішайте, кількість місць обмежена!

Будемо раді бачити вас на курсах підвищення кваліфікації на базі Південноукраїнського центру професійного розвитку керівників та фахівців соціономічної сфери Університету Ушинського