Університет Ушинського взяв участь у VI Загальноукраїнському конкурсі кращих проєктів у сфері освіти дорослих

ImageВід Університету Ушинського участь у IV загальноукраїнському конкурсі кращих проєктів у сфері освіти дорослих брав участь Південноукраінський центр професійного розвитку керівників і фахівців соціономічноі сфери (керівник - Черненко Н. М.) із проєктом «Трансфер інновацій: впровадження концепції НУШ в систему базової середньої освіти Одещини», який реалізовувався в Університеті Ушинського за підтримки Департаменту освіти та науки Одеської міської ради та Громадської організації «Асоціація керівників закладів освіти м. Одеси».
Проєкт складався з двох етапів. У межах першого етапу проєкту (1 грудня 2021 р. - 30 червня 2022 р.) проведено 6 онлайн-семінарів, підвищено кваліфікацію освітян Одещини за дев’ятьма програмами, серед них і розроблена у відповідь на психологічні виклики війни і спрямована на підготовку освітян до роботи в умовах психологічних травм та стресів програма підвищення кваліфікації для представників сфери освіти. Такою програмою скористалися 122 співробітники закладів загальної середньої освіти півдня України.
У межах другого етапу проєкту (1 серпня 2022 р. - 31 грудня 2022 р.) було проведено Літню дистанційну школу професійної майстерності педагогічних працівників; онлайн-семінари «Здоров’я, безпека та добробут на засадах компетентнісного підходу: формування здоровʼязбережувальної компетентності і навчання фінансової грамотності» та «Стратегія проєктування розвитку сучасного закладу загальної середньої освіти».
Українська асоціація освіти дорослих, яка є ініціатором VI Загальноукраїнського конкурсу кращих проєктів у сфері освіти, відзначила проєкт та Південноукраінський центр професійного розвитку керівників та фахівців соціономічноі сфери відповідним сертифікатом.

© 2024 Університет Ушинського
https://dpu.brebeskab.go.id/demo-pragmatic/ https://siwaspada.rembangkab.go.id/demo/ https://sistart.disperindag.jatimprov.go.id/go-demo/ https://jdih.kulonprogokab.go.id/demo/ https://spekta.tasikmalayakab.go.id/spekta/demo/ https://katalis.pekalongankota.go.id/products/kso-gacor/ https://katalis.pekalongankota.go.id/products/pdemo/ https://sia.stiemakisaran.ac.id/akun-demo/ https://sisuperdoko.malutprov.go.id/demo/ https://elibrary.univamedan.ac.id/sdemo/ https://corporate.megaxus.com/uploads/ydemo/ https://pustaka.dumaikota.go.id/inlislite/produks/sdemo/ https://derma-express.com/slot-demo/ https://slotdemo-pragmatic.alboompro.com/ http://diskan.situbondokab.go.id/demo/ http://103.149.179.148/sdemo/ https://sijantan.demakkab.go.id/demo/ https://pesanantar.gramedia.com/demo-olympus/ https://pak.unila.ac.id/assets/img/demo/ http://hey.fkm.unair.ac.id/produk/demo/ http://114.7.97.203:8123/products/slot-demo-gacor/ https://chavancentre.org/slot-demo/ https://magic.ly/mochibet88 https://linktr.ee/mochibet88 https://linkpop.com/mochibet88 https://link.space/@laskar89 https://heylink.me/mpoas_slot https://magic.ly/cincinbet https://www.sidiap.org/rtp-live-slot/ https://www.scadvocate.com/ httpshttps://linkr.bio/link-mpoxo https://heylink.me/link-ksoklub/ https://147.139.196.52/ https://heylink.me/hebitop/ https://lanciau-kuda.s3.ap-southeast-2.amazonaws.com/pola-lucky-neko.html
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/